Перейти на мобільну версію сайту


12.07.2013

КУБИК НЕ ЛИШЕ РУКАМИ, А Й... НОГАМИ

6-7 липня в м.Хмельницький пройшов ІІ Міжнародний відкритий чемпіонат зі швидкісного розв'язання кубика Рубика та інших головоломок «Podolian Open 2013».
Організатором змагань стала хмельничанка Анна Садовська. Загалом, обласний центр впродовж трьох днів приймав 51 швидкокубера з Молдови, Росії, Білорусі, Казахстану та України. Наше місто представляв відомий кубіст Андрій Гончаров (студент харчового коледжу) та початківець Олександргончаров.jpg Довгань (учень ЗОШ №14).
- Змагання проводилися у різних категоріях, - ділиться враженнями Андрій Гончаров, - від 2х2 до 5х5. Найбільше підгруп було у дисципліні 3х3. Зокрема, це складання кубика Рубика 3х3 однією рукою, всліпу, на кількість ходів. Було навіть змагання зі складання кубика 3х3 ногами! Також учасники чемпіонату вправлялися у складанні пірамідки.
Упродовж двох днів було поставлено чимало національних рекордів. Щоправда, наші хлопці особливо не мали чим похизуватися. Як зазначає з цього приводу Андрій, перемогти йому, певне, завадило те, що він довгий час не брав участі у чемпіонатах, а от його колега Сашко не так давно почав опановувати техніку складання кубика Рубика.
У результаті, Андрій Гончаров зайняв 7 місце по Україні та 11-те - на офіційному чемпіонаті.

Теги: Андрій Гончаров, кубик Рубіка

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.