Футбол район«Вітагро» Залісся-1 – «Граніт» Думанів – 3:0.
«Вітагро»: Мазур, Кирик Вд. (Нечай), Сосніцький, Сосновський, Сендзюк (Гочар), Муляр, Гришак, Тимощук, Зубик (Марчук), Буртовий (Стельмах), Пастух. Запасні: Мармус, Заяць, Дронь, Данч.
«Граніт»: Шевчук, Олійник (Стожик), Кухар (Кирик Ів.), Савченко, Будніцький, Кирик Олр., Ратушняк, Тимчук, Деренівський, Штокало, Василів. Запасні: Ковальчук, Василів, Кирик Ів., Волошин, Ганюк.
Голи: 23. Зубик; 42. Пастух; 80. Тимощук.

У п’ятницю 23 серпня на Центральному міському стадіоні пройшов фінальний матч Кубка району, в якому зустрілися «Вітагро» Залісся-1 та думанівський «Граніт». Команди досить поважно були укомплектовані міськими футболістами. Щоправда, у «Вітагро» їх було більше. Думаю, що таким складом «Вітагро», при бажанні, могло би сміливо заявлятися на чемпіонат області.

Ініціативу поступово прибрали до своїх рук футболісти «Вітагро». Вони намагалися комбінувати, зокрема на 12-хвилині їм вдалася швидка триходівка, але удар Олега Зубика пройшов вище воріт. Спочатку командам вдалося по одному удару в рамку воріт, проте добре зіграли воротарі Павло Шевчук у Думанова та Андрій Мазур у Залісся. На 19-хвилині О. Зубик одним вертикальним пасом розрізав насичену оборону «Граніта» й вивів Олександра Пастуха один на один з воротарем. Удар нападника пройшов біля штанги воріт.

На 23-хвилині атаку Залісся С. Буртовий продовжив діагональним пасом з лівого флангу в центр штрафної площі. На лінії штрафної впав гравець Залісся, але м’яч дійшов до Олега Зубика й той ударом з розвороту в ближній лівий від себе кут воріт Думанова відкрив рахунок – 1:0.

Футбол район-1На 31-хвилині Думанів відповідає штрафним ударом зліва, але у воротах надійно грає А. Мазур. Залісся зразу йде в контратаку, Влад Тимощук обводить захисника, виходить один на один, але воротар П. Шевчук рятує свою команду. Думанів огризнувся неточним штрафним здалеку. За 3 хвилини до перерви атаку Залісся правим флангом завершують С. Буртовий, який навішує на ближню штангу, й О. Пастух, який ударом головою в падінні вражає правий кут воріт «Граніту» – 2:0. Ще за 2 хвилини центральний захисник Залісся Дмитро Сендзюк довгим діагональним пасом вперед через пів поля знайшов у штрафній В. Тимощука, той прийняв м’яч на груди, пробив по воротах, але знову надійно зіграв воротар П. Шевчук.

Натомість, 2-тайм розпочався зі швидкої атаки Думанова, й Сергій Стожик вийшов один на один з воротарем, але його низовий удар у дальній правий від нього кут взяв воротар «Вітагро» А. Мазур. Цікавим був удар В. Тимощука на техніку, але до правої «дев’ятки» він трохи не докрутив м’яч. На 76-хвилині воротар «Граніту» П. Шевчук взяв небезпечний удар Сергія Нечая. Через 2 хвилини знову з місця лівого інсайду промчав з м’ячем С. Стожик, але низовий удар у дальній кут пройшов біля самої штанги.
Переможну крапку в матчі залісяни поставили на 80-хвилині. Ілля Стельмах пройшов правим флангом і майже від лінії воріт відпасував перед ворота, де з 5-7 метрів В. Тимощук відправив м’яч у правий кут воріт.

Тож, «Вітагро» Залісся-1 виграє в думанівського «Граніту» 3:0 і стає володарем Кубка району-2019.
Кращими гравцями у «Вітагро» було визнано Ростислава Гришака, а в «Граніту» – воротаря Павла Шевчука.