Перейти на мобільну версію сайту


23.05.2014

КРУШАНІВКА ГРАЄ У ФУТБОЛ

У селі відкрили спортивний майданчик європейського зразка.
Чи думали колись дітлахи села Крушанівка, що гратимуть у футбол на майданчику європейського зразка із штучним покриттям, вартість якого становить понад 250 тис. грн? Навряд чи.
Не секрет, що спорт у районі тримається винятково на плечах ентузіастів. Колись потужні майданчик.jpgспортивні бази та й навіть стадіони в багатьох селах давно втратили свій презентабельний вигляд.
Та цьогоріч картина має всі шанси на кардинальні зміни. Старт благородної справи відродження спортивних майданчиків у районі розпочав підприємець Олександр Гінзеровський, керівник ТОВ ВКФ «Агро-Еко XXI», за підтримки депутата ВРУ Володимира Мельниченка, який завітав на свято.
Також на урочистостях з нагоди відкриття спортмайданчика побували голова РДА Володимир Барановський, депутат райради Анатолій Лавський, сільський голова Іван Посітко.
- Завдяки відкриттю таких об’єктів села житимуть, а дітлахи матимуть змогу розвиватися, - зауважив під час відкриття Володимир Мельниченко. - Діти - це наше майбутнє, про яки ми маємо дбати.
- Приємно бачити як відбудовується соціальна мережа в селі, - каже Володимир Барановський, - адже наше основне завдання як представників влади - зберегти українське село, не дати йому занепасти, бо ж є такий вислів, що «село українське, то церква і школа». Я хочу, щоб українське село рано чи пізно розквітло, щоб в ньому жили справжні патріоти, які будуть жити і працювати для відродження своєї рідної країни.

Теги: с.Крушанівка, спортивний майданчик

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.