Перейти на мобільну версію сайту


18.01.2019

КРАЩІ СПОРТСМЕНИ РАЙОНУ

спорт район11 січня в залі засідань районної ради підведено підсумки 2018 спортивного року. Грамотами та подарунками народного депутата України Володимира Мельниченка були відзначені: районна команда дівчат – бронзові призери чемпіонату області з футболу; Анна Стрільчук – срібна призерка чемпіонату області з настільного тенісу серед дівчат, вихованка ДЮСШ відділу освіти; Максим Стрільчук – срібний призер чемпіонату області з настільного тенісу серед юнаків, вихованець ДЮСШ відділу освіти. 

Уперше голова РДА Василь Сукач вручив стипендію кращим спортсменам за підсумками 2018 року. Її отримали Катерина Ткачук, Тетяна Мельник, Анастасія Антонюк, Анна Саламаха, Олександра Тручок, Яна Цупа, Каріна Ткачук, Світлана Бринюк, Крістіна Протасюк і Валерія Волошина.

КРАЩІ СПОРТСМЕНИ З ОЛІМПІЙСЬКИХ ВИДІВ СПОРТУ.
1. Каріна Ткачук, бронзова призерка чемпіонату області, ДЮСШ відділу освіти (футбол).
2. Яна Цупа, бронзова призерка чемпіонату області, ДЮСШ відділу освіти (настільний теніс).
3. Тетяна Арсенюк, чемпіонка району (волейбол, настільний теніс).
4. Роман Гуменюк, чемпіон району, кращий гравець чемпіонату району, володар Кубка району (футбол).
5. Андрій Поляков, срібний призер чемпіонату області (легка атлетика).
6. Анна Саламаха, бронзова призерка чемпіонату області, ДЮСШ відділу освіти (настільний теніс).
7. Валерія Струсевич, бронзова призерка чемпіонату області та району, ДЮСШ відділу освіти (волейбол).
8. Олександра Тручок, срібна призерка чемпіонату області, ДЮСШ відділу освіти (настільний теніс).
9. Ольга Арсенюк, чемпіонка району (волейбол, настільний теніс).
10. Крістіна Протасюк, бронзова призерка чемпіонату області, ДЮСШ відділу освіти (футбол).

КРАЩІ СПОРТСМЕНИ З НЕОЛІМПІЙСЬКИХ ВИДІВ СПОРТУ.
1. Катерина Ткачук, мсмк, срібний призер чемпіонату світу серед жінок, рекордсменка світу, ДЮСШ відділу освіти (пауерліфтинг).
2. Юрій Гаврилюк, чемпіон області (армспорт).
3. Тетяна Мельник, змс, чемпіонка світу та Європи з жиму лежачи серед жінок (пауерліфтинг).
4. Владислав Боднар, чемпіон України (пауерліфтинг).
5. Сергій Зирчик, чемпіон області (армспорт).
6. Валентина Загоруйко, мс, чемпіонка України, ДЮСШ відділу освіти (пауерліфтинг).
7. Анастасія Антонюк, мсмк, чемпіонка світу серед дівчат, чемпіонка Європи, чемпіонка України, ДЮСШ відділу освіти (пауерліфтинг).
8. Єлізавета Тополюк, переможниця Всеукраїнського турніру, бронзова призерка чемпіонату області (футзал).
9. Вадим Грисько, переможець Всеукраїнського турніру, бронзовий призер чемпіонату району (футзал).
10. Євген Сидорук, володар Кубку України, чемпіон області (армспорт).

КРАЩІ СПОРТСМЕНИ-ЮНІОРИ.
1. Володимир Антонюк, кмс, чемпіон України серед юнаків, ДЮСШ відділу освіти (пауерліфтинг).
2. Дарія Литвинюк, бронзова призерка чемпіонату області, ДЮСШ відділу освіти (легка атлетика).
3. Світлана Бринюк, бронзова призерка чемпіонату області, ДЮСШ відділу освіти (футбол).
4. Артем Атаманчук, бронзовий призер чемпіонату області серед юнаків, ДЮСШ відділу освіти (настільний теніс).
5. Андрій Скринський, бронзовий призер чемпіонату України, СК «Чайка» (тхеквондо ВТФ).
6. Вікторія Мафтуляк, бронзова призерка чемпіонату області, ДЮСШ відділу освіти (футбол).
7. Анна Стрільчук, срібна призерка чемпіонату області серед дівчат, ДЮСШ відділу освіти (настільний теніс).
8. Максим Стрільчук, срібний призер чемпіонату області серед юнаків, ДЮСШ відділу освіти (настільний теніс).
9. Володимир Ковбель, кмс, бронзовий призер чемпіонату України, СК «Чайка» (тхеквондо ВТФ).
10. Даніїл Медик, кмс, бронзовий призер чемпіонату України, СК «Чайка» (тхеквондо ВТФ).

КРАЩІ ТРЕНЕРИ.
1. Тетяна Мельник, тренер районної ДЮСШ відділу освіти з пауерліфтингу.
2. Іван Боднар, тренер районної ДЮСШ відділу освіти з футболу.
3. Микола Чорний, тренер районної ДЮСШ відділу освіти з настільного тенісу.
4. Дмитро Сабадаш, тренер районної ДЮСШ відділу освіти з настільного тенісу.

КРАЩІ СПОРТСМЕНИ-ВЕТЕРАНИ
1. Ігор Чорний, переможець Всеукраїнської спартакіади серед науково-педагогічних працівників аграрних вузів, чемпіон району, чемпіон району серед ветеранів (волейбол).
2. Ольга Матковська, чемпіонка області серед ветеранів (шахи, шашки).
3. Юрій Самборський, бронзовий призер чемпіонату України, переможець Всеукраїнського турніру, бронзовий призер чемпіонату району (футзал).
4. Валенин Борчук, срібний призер чемпіонату району (футзал).
5. Валентин Дранус, срібний призер чемпіонату області, переможець Всеукраїнської спартакіади серед науково-педагогічних працівників аграрних вузів, срібний призер чемпіонату району (футзал).

Кращою об’єднаною територіальною громадою з розвитку фізичної культури і спорту в 2018 році визнано Гуменецьку ОТГ.

Перше місце в огляд-конкурсі на краще спортивне село району посіла Панівецька сільська рада.

Командою року визнано команду «Фортуна» – бронзового призера чемпіонату України серед ветеранів, переможця Всеукраїнського турніру, бронзового призера чемпіонату району, фіналіста Кубка району (футзал).


Теги: кращі спортсмени року, район

Дивіться також:





Повернення до списку





Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:








Послуги

Почему стоит выбрать Всеукраинский банк спермы?
Полная конфиденциальность с первого обращения в клинику;
Консультация репродуктолога и узких специалистов на основании уже имеющихся исследований и новых показателей;
Обследование на высокоточном оборудовании согласно последним...




Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.