Перейти на мобільну версію сайту


10.01.2020

КРАЩІ СПОРТСМЕНИ МІСТА ЗА ПІДСУМКАМИ 2019 РОКУ

ШлопкоПідбито підсумки спортивного 2018 року і визначено кращих спортсменів міста.

10 кращих спортсменів:
1. Шлопко Тетяна – майстер спорту України міжнародного класу (МСУМК), 2-х разова чемпіонка світу з пауерліфтингу, К-ПНУ ім.І.Огієнка.
2. Головатюк Роман – Заслужений майстер спорту України-чемпіон світу з кікбоксингу, СК «Прайд».
3. Антонюк Анастасія – МСУМК - чемпіонка Європи з пауерліфтингу, К-ПНУ ім. І. Огієнка.
4. Ренке Сергій – чемпіон світу з бодібілдингу, фітнес- клуб «Sportfamily».
5. Новасад Олександр – бронзовий призер Чемпіонату світу з бодібілдингу, фітнес-клуб «Sportfamily».
6. Руденюк Вадим – КМС – бронзовий призер Всесвітніх ігор з вільної боротьби, ДЮСШ-2.
7. Нестеров Давид – КМС - срібний призер Чемпіонату Європи з тхеквондо, СК «Чайка».
8. Маматов Олег – МСУ- бронзовий призер Чемпіонату Європи з тхеквондо, СК «Чайка», К-ПНУ ім. І. Огієнка.
9. Майданюк Даніїл –КМС - бронзовий призер Чемпіонату Європи з тхеквондо, СК «Чайка».
10. Іванюк Роман-КМС – бронзовий призер Кубку світу з паратхеквондо СК «Чайка».

Головатюк10 кращих спортсменів з олімпійських видів спорту:
1.Ільчик Любава – МСУ-переможниця етапу Кубку світу з тхеквондо, К-ПНУ ім. І Огієнка.
2. Нарольська Влада – МСУ-переможниця етапу Кубку світу з тхеквондо, К-ПНУ ім.І. Огієнка .
3. Кожухар Юрій – чемпіон України з важкої атлетики та вільної боротьби, ДЮСШ-1, ДЮСШ-2.
4. Чернуха Олександра – чемпіонка України з легкої атлетики, ДЮСШ-1.
5. Атаманюк Андрій – КМС - чемпіон України з легкої атлетики, К-ПНУ ім. І.Огієнка.
6. Шершал Ірина – срібна призерка Чемпіонату України з легкої атлетики, ДЮСШ-1.
7. Тимчук Валерія – МС - бронзова призерка Чемпіонату України з тхеквондо, СК «Чайка».
8. Ковальчук Анна – МС – бронзова призерка Чемпіонату України з тхеквондо, СК «Чайка».
9. Новосад Сабіна – МСУ – срібна призерка Кубку України з боксу, К-ПНУ ім. І. Огієнка.
10. Расевич Анастасія – КМС – бронзова призерка Чемпіонату України з боксу, ДЮСШ-2.

Антонюк10 кращих спортсменів з неолімпійських видів спорту:
1. Охотнік Олександра – КМС - срібна призерка Кубку світу з кікбоксингу, ДЮСШ-2, К-ПНУ ім. І Огієнка.
2. Назарчук Олександр – КМС - срібний призер Кубку світу з кікбоксингу, ДЮСШ-2.
3. Осецька Антоніна – МСМК - бронзова призерка Кубку світу з кікбоксингу, ДЮСШ-2, СК «Прайд».
4. Кондратов Павло – МСМК - бронзовий призер Кубку світу з кікбоксингу, ДЮСШ-2, СК»Прайд».
5. Кушнір Денис – КМС – чемпіон України з кікбоксингу, ДЮСШ-2.
6. Єремеєв Микола – КМС – чемпіон України з кікбоксингу, ДЮСШ-2.
7. Казик Тетяна – КМС – чемпіонка України з боротьби на поясах, ДЮСШ-2.
8. Попович Юрій – КМС – чемпіон України з бодібілдингу, ФОК «Атлант».
9. Колосова Ганна – КМС – чемпіонка України з боротьби кураш, К-ПНУ ім.І. Огієнка.
10. Панчук Максим – КМС – чемпіон України з боротьби кураш, К-ПНУ ім. І. Огієнка.

Ренке10 кращих спортсменів-школярів з олімпійських видів спорту:
1. Шимко Ілля – КМС – чемпіон України з боксу, ДЮСШ-2.
2. Іванов Максим – срібний призер Чемпіонату України з легкої атлетики, ДЮСШ-1.
3. Колесник Сергій – КМС – срібний призер Чемпіонату України з важкої атлетики, ДЮСШ-1.
4. Шитіков Ілля – срібний призер Чемпіонату України з боксу, ДЮСШ-2.
5. Мазій Владислава - КМС- срібна призерка Чемпіонату України з тхеквондо, СК «Чайка».
6. Янчишина Дар’я – срібна призерка Чемпіонату України з тхеквондо, СК «Чайка».
7. Марценюк Анна – КМС – срібна призерка Чемпіонату України з тхеквондо, СК «Чайка».
8. Горох Єгор – срібний призер Чемпіонату України з вільної боротьби, ДЮСШ-2.
9. Роговська Вероніка - КМС- бронзова призерка Чемпіонату України з боксу, ДЮСШ-2.
10. Горбатюк Глєб – КМС – бронзовий призер Чемпіонату України з боксу, ДЮСШ-2.

Новосад10 кращих спортсменів-школярів з неолімпійських видів спорту:
1. Руда Ірина – чемпіонка України з кікбоксингу, ДЮСШ-2.
2. Ліпатов Владислав – чемпіон України з кікбоксингу, ДЮСШ-2.
3. Казик Тетяна – КМС – чемпіонка України з боротьби на поясах, ДЮСШ-2.
4. Додурич Назар – чемпіон України з тхеквондо ІТФ, ДЮСШ-2.
5. Кролик Костянтин – чемпіон України з тхеквондо ІТФ, ДЮСШ-2.
6. Дзісяк Ярослав – КМС – срібний призер Чемпіонату України з кікбоксингу, ДЮСШ-2.
7. Сьомик Владислав – срібний призер Чемпіонату України з боротьби на поясах, ДЮСШ-2.
8. Братковський Андрій – срібний призер Чемпіонату Укоаїни з боротьби на поясах, ДЮСШ-2.
9. Шешелевич Валентина – срібна призерка Чемпіонату України з боротьби на поясах, ДЮСШ-2.
10. Коберник Евеліна – срібна призерка Чемпіонату України з боротьби на поясах, ДЮСШ-2.

Руденюк10 КРАЩИХ ТРЕНЕРІВ:
1. Лабатюк Анатолій Анатолійович – Заслужений тренер України, тренер ДЮСШ-2 з кікбоксингу.
2. Воронецький Вадим Борисович – Заслужений тренер України, тренер-викладач К-ПНУ ім. І. Огієнка з важкої атлетики.
3. Ліщук Василь Володимирович – Заслужений тренер України, тренер-викладач з легкої атлетики К-ПНУ ім. І. Огієнка.
4. Чайка Сергій Володимирович – тренер-викладач СК «Чайка» з тхеквондо.
5. Полюляк Микола Віталійович – тренер баскетбольної команди «ДіДіБао».
6. Козак Євген Павлович – тренер чоловічої волейбольної команди К-ПНУ ім. І Огієнка.
7. Негода Валентин Васильович – тренер з вільної боротьби ДЮСШ-2.
8. Мельник Микола Андрійович – тренер з важкої атлетики ДЮСШ-1.
9. Фельвашніков Віктор Олегович – тренер з тхеквондо СК «Чайка».
10 Приходько Володимир Миколайович- тренер з боксу ДЮСШ-2.

Нестеров10 КРАЩИХ ТРЕНЕРІВ ДЮСШ:
1. Мосьондз Ігор Володимирович – тренер з гандболу ДЮСШ-1.
2. Гордєєва Єлизавета Валеріївна – тренер з баскетболу ДЮСШ-1.
3. Щербина Леонід Іванович – тренер з важкої атлетики ДЮСШ-1.
4. Вергуш Юлія Віталіївна – тренер з легкої атлетики ДЮСШ-1.
5. Скавронський Олександр Павлович – тренер з боксу ДЮСШ-2.
6. Мещишин Сергій Васильович – тренер з кікбоксингу ДЮСШ-2.
7. Люлько Олег Олександрович – тренер з боксу ДЮСШ-2.
8. Коберник Оксана Леонідівна – тренер з боротьби дзюдо ДЮСШ-2.
9. Полінська Тетяна Анатоліївна – тренер з боротьби дзюдо ДЮСШ-2.
10. Костинюк Володимир Володимирович – тренер з вільної боротьби ДЮСШ-2.

Маматов10 КРАЩИХ СПОРТСМЕНІВ З ІГРОВИХ ВИДІВ СПОРТУ:
1. Дудчак Давид – чемпіон України з баскетболу серед команд І ліги, БК»ДіДіБао», індустріальний коледж.
2. Бродюк Віталій – чемпіон України з баскетболу серед команд І ліги, БК «ДіДіБао», К-ПНУ ім. І. Огієнка.
3. Чорний Максим – чемпіон України з баскетболу серед команд І ліги, БК «ДіДіБао».
4. Харлампович Євген – чемпіон України з баскетболу серед команд І ліги, БК «ДіДіБао», ПДАТУ.
5. Ванат Владислав – чемпіон України з футболу U-19 у складі команди «Динамо» м. Київ.
6. Демишина Настя – КМС – срібна призерка Суперкубку України з волейболу, К-ПНУ ім. І. Огієнка.
7. Малець Вікторія – бронзова призерка літньої Універсіади України з футболу, К-ПНУ ім. І. Огієнка.
8. Глабай Ілля – чемпіон України серед аграрних коледжів ВНЗ І-ІІ р.а. з волейболу, коледж ПДАТУ.
9. Богуцький Валерій – бронзовий призер Чемпіонату України з футзалу.
10. Булигін Роман – бронзовий призер Чемпіонату України з футзалу, .

МайданюкКРАЩІ СПОРТСМЕНИ «ІНВАСПОРТ»:
1. Трушев Віталій – Заслужений майстер спорту України, срібний призер Кубку світу з футболу, міський центр «Інваспорт».
2. Дімітрішина Кароліна – МС – бронзова призерка Чемпіонату Європи з сидячого волейболу, соціально-економічний коледж.
3. Ільчук Катерина – КМС - бронзова призерка Чемпіонату Європи з сидячого волейболу, соціально-економічний коледж.
4. Тесленко Петро – Чемпіон України з легкої атлетики, міський центр «Інваспорт» .
5. Іваськова Марина – Чемпіонка України з легкої атлетики, соціально-економічний коледж.
6. Шварчевський Дмитро – срібний призер чемпіонату України з легкої атлетики, соціально-економічний коледж.
7. Крижук Олег – срібний призер Чемпіонату України з легкої атлетики, соціально-економічний коледж.
8. Ковальчук Віктор – срібний призер Чемпіонату України з футболу, міський центр «Інваспорт».
9. Балакай Антон – срібний призер Чемпіонату України з футболу, К-ПНУ ім. І. Огієнка.
10. Небельський Олександр – срібний призер Чемпіонату України з настільного тенісу, КП «Тепловоденергія».

Іванюк10 КРАЩИХ СПОРТСМЕНІВ – ВЕТЕРАНІВ:
1. Гордєєва Валентина – срібна призерка Чемпіонату світу з баскетболу.
2. Поблічко Олена – срібна призерка Чемпіонату світу з легкої атлетики.
3. Ліпіч Валентин – чемпіон України з легкої атлетики.
4. Ткачук Олександр – чемпіон України з легкої атлетики.
5. Моспан Михайло – чемпіон України з легкої атлетики.
6. Шабага Марія – чемпіонка України з легкої атлетики.
7. Янкун Євгенія – срібна призерка Чемпіонату України з легкої атлетики.
8. Абрамович Ігор – срібний призер Чемпіонату України з гирьового спорту.
9. Степанков Сергій – чемпіон України у командному заліку з настільного тенісу.
10.Слабунов Євген – бронзовий призер Чемпіонату України з футзалу.

КРАЩІ КОМАНДИ:
1. Чоловіча баскетбольна команда «ДіДіБао».
2. Чоловіча волейбольна команда К-ПНУ ім. І. Огієнка.
3. Жіноча футбольна команда К-ПНУ ім. І. Огієнка.
4. Гандбольна команда дівчат ДЮСШ-1.
5. Баскетбольна команда дівчат ДЮСШ-1.


Теги: кращі спортсмени міста 2019 року

Дивіться також:





Повернення до списку





Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:










Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.