Перейти на мобільну версію сайту


10.01.2020

КРАЩІ СПОРТСМЕНИ КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ЗА ПІДСУМКАМИ 2019 РОКУ

Кращі спортсмени 2019 року з олімпійських видів спорту:
1. Каріна Ткачук – чемпіонка обласних сільських спортивних ігор, бронзова призерка чемпіонату області (футбол);
2. Яна Цупа – бронзова призерка чемпіонату області, вихованка ДЮСШ відділу освіти (настільний теніс);
3. Світлана Бринюк – чемпіонка обласних сільських спортивних ігор, бронзова призерка чемпіонату області (футбол);
4. Олег Барицький – чемпіон району, кращий гравець чемпіонату району, володар кубку району пам’яті Анатолія Крупицького (футбол);
5. Юрій Пілець – срібний призер чемпіонату області, вихованець районної ДЮСШ відділу освіти (легка атлетика);
6. Анна Саламаха – бронзова призерка чемпіонату області, чемпіонка району (настільний теніс);
7. Дмитро Братушко  – срібний призер чемпіонату області, вихованець ДЮСШ відділу освіти (легка атлетика);
8. Максим Стрільчук – бронзовий призер чемпіонату області, вихованець ДЮСШ відділу освіти (настільний теніс);
9. Ольга Арсенюк – чемпіонка району (настільний теніс), срібна призерка чемпіонату району (волейбол);
10. Володимир Ковбель – КМС, бронзовий призер чемпіонату України, переможець відкритого Кубку Румунії, спортивний клуб «Чайка» (тхеквондо ВТФ).

Кращі спортсмени 2019 року з не олімпійських видів спорту :
1. Катерина Ткачук – МСМК, чемпіонка України (пауерліфтинг);
2. Юрій Гаврилюк – бронзовий призер Кубку України, чемпіон області (армспорт);
3. Тетяна Мельник – ЗМС, чемпіонка світу та Європи (пауерліфтинг);
4. Володимир Антонюк – чемпіон України (пауерліфтинг);
5. Володимир Гончарук – срібний призер чемпіонату області ФСТ «Колос», чемпіон району (футзал);
6. Валентина Загоруйко – МС, бронзова призерка чемпіонату Європи, (пауерліфтинг);
7. Каріна Голованчук – бронзова призерка чемпіонату області (футзал);
8. Вадим Барицький – срібний призер чемпіонату області ФСТ «Колос», чемпіон району (футзал);
9. Владислав Полторацький – срібний призер чемпіонату області ФСТ «Колос», чемпіон району (футзал);
10. Сергій Марков – чемпіон області (армспорт).

Кращі спортсмени – юніори:
1. Наталія Гермаківська – чемпіонка обласних сільських спортивних ігор, бронзова призерка чемпіонату області, вихованка ДЮСШ відділу освіти (футбол);
2. Діана Левицька – срібна призерка чемпіонату області, вихованець ДЮСШ відділу освіти (легка атлетика);
3. Віталій Ларіонов – КМС, бронзовий призер Кубку України серед юніорів, вихованець СК «Чайка» (тхеквондо ВТФ);
4. Артем Атаманчук – бронзовий призер чемпіонату області серед юнаків, вихованець ДЮСШ відділу освіти (настільний теніс);
5. Андрій Скринський – КМС, срібний призер чемпіонату та Кубку України, вихованець СК «Чайка» (тхеквондо ВТФ);
6. Анастасія Баніт – чемпіонка обласних сільських спортивних ігор, бронзова призерка чемпіонату області, вихованка ДЮСШ відділу освіти (футбол);
7. Анна Стрільчук – срібна призерка чемпіонату області серед дівчат, чемпіонка району, вихованка ДЮСШ відділу освіти (настільний теніс);
8. Марк Кімаківський – чемпіон області серед юніорів, вихованець ДЮСШ відділу освіти (легка атлетика);
9. Даніїл Баблонюк – КМС, бронзовий призер етапу Кубку світу, вихованець СК «Чайка» (тхеквондо ВТФ);
10. Даніїл Медік – КМС, срібний призер чемпіонату України серед юніорів, вихованець СК «Чайка» (тхеквондо ВТФ).

Кращі тренери:
1. Тетяна Крушевська – тренер районної ДЮСШ відділу освіти з легкої атлетики;
2. Іван Боднар – тренер районної ДЮСШ відділу освіти з футболу;
3. Микола Чорний – тренер районної ДЮСШ відділу освіти з настільного тенісу.

Кращі спортсмени – ветерани:
1. Ігор Чорний – чемпіон району, чемпіон району серед ветеранів (волейбол);
2. Ольга Матковська– срібна призерка чемпіонату області серед ветеранів (шахи);
3. Юрій Самборський – бронзовий призер чемпіонату України, срібний призер чемпіонату області серед ветеранів (футзал);
4. Валенин Борчук – срібний призер чемпіонату області (футзал);
5. Михайло Коза – срібний призер чемпіонату області (шахи).

Перше місце в огляд – конкурсі на краще спортивне село району посіла Орининська сільська рада

Краща громада – Гуменецька сільська ОТГ

Командою року визнано команду «Автостріт» – срібний призер чемпіонату області з футзалу ФСТ «Колос», чемпіон району з футболу та футзалу, володар Кубку району пам’яті Анатолія Крупицького, фіналіст Кубку району з футболу.


Теги: кращі спортсмени району 2019 року

Дивіться також:





Повернення до списку





Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:










Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.