08.03.2019

КРАЩІ СЕРЕД ШАХІСТІВ

шахи3 березня у Гуменецькому СБК відбувся особисто-командний чемпіонат громади з шахів серед жінок та чоловіків, що входить у програму «Краще спортивне село Гуменецької ОТГ 2019 року». У змаганнях взяли участь 24 учасники з десяти сіл громади.

Серед чоловіків у особистому заліку перше місце посів Микола Марунчак (с.Гуменці), друге місце – Валентин Навроцький (Сахкамінь), третє – Анатолій Шпиндюк (Думанів).

Серед жінок у особистому заліку перше місце посіла Ольга Матковська (с.Залісся Друге), друге – Інна Шлапакова (Нігин), третє – Каріна Стрельбіцька (Залісся Друге).
У командному заліку серед чоловіків перше місце здобули шахісти с.Думанів. Друге місце – с.Гуменці, третє місце розділили команди Нігина та Сахкаміня. На четвертому – с.Пудлівці, п’ятому – с.Колубаївці, шостому – с.Слобідка-Гуменецька, сьомому – с.Залісся Друге, восьмому – с.Дубинка, дев’ятому – Привороття Друге.

Наймолодшим гравцем став 12-річний Артем Каліновський, а найстаршим – Василь Сторожук (82 роки).

Призери та переможці змагань були нагородженні грамотами та медалями від голови Гуменецької ОТГ Інни Абдулкадирової.