Перейти на мобільну версію сайту


01.09.2017

КОМУ В ЯКУ ЛІГУ?

Минулими вихідними матчами 9-туру відновився чемпіонат району (ЧР) з футболу, який взяв перерву на час проведення районного Кубка. На жаль, деякі матчі не відбулися через неявки суперників. 

У групі А (Схід) кульчиєвецький «Олімп» переміг на виїзді «Ниву» з Грушки 0:5. М’ячі в переможців забили Артем Гонтар, Сергій Мозолюк, а Сергій Матковський зумів відзначитися тричі. «Колос» зі Слобідки-Кульчиєвецької отримав технічну перемогу за неявку «Мрії» з Китайгорода – 3:0. 

У групі Б (Захід) «Факел» Кадиївці переміг удома ориниський «Колос» 2:0. Нігинські «Товтри» отримали також технічну перемогу 0:3 над «Іскрою» Пудлівці й достроково посіли 1-ше місце в групі. «Олімпік» Подільський цемент – другий.

У групі В (Південь) не відбулося жодного із запланованих матчів, технічні результати яких мають такий вигляд: «Довжок» – «Дністер» Жванець – 0:3 та «Астра» В.Слоб./Шутнівці – «Октава» Сл.-Рихтівська – 0:3. 

В останньому – 10-турі в усіх трьох групах календар звів в очне протистояння лідерів груп, які й розіграють між собою путівки до фінального етапу чемпіонату (крім групи Б). Переможці груп, а також одна найкраща 2-га команда у фінальній четвірці розіграють нагороди Районної Вищої ліги (РВЛ). Два інші колективи та дві кращі команди, що посядуть 3-ті місця, поборються за нагороди Районної Першої ліги (РПЛ)-2017. 

Теги: футбол, чемпіонат району

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.