Перейти на мобільну версію сайту


15.07.2016

ХТО НА СВІТІ СИЛЬНІШИЙ?

Кроссфіт10 липня на спортмайданчику ЖК «Нова будова» відбулися змагання з кроссфіту (crossfit) «Street Knights Games 2016». Кроссфіт - це спорт, який передбачає універсальну підготовку атлета і включає вправи із важкої атлетики, гімнастики, бігу та інші, що виконуються при відносно швидкій інтенсивності.

Атлети пройшли через п'ять важких комплексів, серед яких два були силові зі штангою. Переможцем став спортсмен зі Скали-Подільської Михайло Денисов. Друге місце виборов кам’янчанин Павло Бурковський, 3-тє – організатор і учасник змагань Арсеній Даниленко.

- Цього року вже вдруге, як ми проводимо подібні змагання, – зазначає Арсеній. – Для України це поки що новий вид спорту, для нашого міста – тим паче. Цього разу рівень організації та підготовки учасників був значно вищий, ніж минулого року.

Переможці отримали призи від спонсорів: спортінвентар від компанії «Вікно Плюс», сертифікати на відвідування від фітнес-центру «Нова будова» та центру лікування хребта і суглобів «Кінезис», а також спортивне харчування від українського бренду «Powerful Progress».

Інші учасники турніру розташувалися так: 4.Влад Стюхін; 5.Андрій Дашко; 6.Ростислав Якубишен; 7.Вадим Лісовий; 8.Микола Предиткевич; 9.Олег Кундиловський; 10.Денис Лісовий; 11.Сергій Сьомик; 12.Дмитро Чемишок.

Теги: універсальний спорт, кросфітт, змагання

Дивіться також:





Повернення до списку





Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:










Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.