18.10.2019

ХОЛОДНИЙ ДУШ ДЕБЮТУ В УВЛ

Баскетбол УВЛ«Тернопіль-ТНЕУ» – «ДіДіБао» Кам’янець – 106:68, 85:46. «Тернопіль»: Дудар (4-9), Биков (12-9), Кісільчук (16-4), Нікітін (8-16), Найко (14-13), Загорулько (4-2), Рудаков (12-2), Анісімов (8-6), Ніколайчук (0-н), Бречко (6-5), Рижов (9-8), Ворник (13-9), Драганчук (н-2). Тренер Дмитро Забірченко. «ДіДіБао»: Вінтоняк (15-2), Неволін (6-3), Полюляк (10-15), Харлампович (1-5), Дудчак (3-0), Бродюк (0-0), Лисяк (6-0), Гарбарчук (14-8), Конєв (8-3), Федоряк (5-10). Тренер Микола Полюляк, президент Андрій Бойко.

У суботу 12 жовтня кам’янецький БК «ДіДіБао» стартував у чемпіонаті України з баскетболу в Українській Вищій лізі (УВЛ). У позаминулому сезоні кам’янчани вибороли 3-тє місце в 3-му баскетбольному дивізіоні України в Першій лізі (УПЛ), а в минулому стали чемпіонами Першої ліги. Теперішній сезон 2019-2020 років «ДіДіБао» розпочинає вже в 2-му дивізіоні України – Вищій лізі. Вище неї тільки Супер-ліга.

Проте, схоже, що тут нашим ще треба буде освоїтися. Якщо у Першій лізі «ДіДіБао» привчило своїх вболівальників до перемог, то у Вищій воно стартувало із двох поразок, поступившись бронзовому призеру УВЛ «Тернополю-ТНЕУ».

Баскетбол УВЛ-тУ суботньому матчі наші лише 5 очок програли в 1-чверті – 32:27, а на велику перерву пішли програючи 58:43. У 3-чверті тернополяни довели свою перевагу до 82:55, а остаточний результат матчу – перемога «Тернополя» – 106:68.

У неділю наші програли 10 очок у 1-чверті – 18:8, але виграли 2-чверть в 4 очки (15:19) і пішли на велику перерву, поступаючись у 6 очок – 33:27. Проте в 3-чверті господарі поля додали обертів і виграли 22 очки, завершивши її з рахунком 66:38. В останній чверті тенденція збереглася, що дозволили бронзовому призеру УВЛ виграти матч у кам’янчан – 85:46.

19-20 жовтня «ДіДіБао» буде приймати вдома «Старий Луцьк», якому воно поступилося навесні 2018 року у півфіналі УПЛ 76:78 і 78:84.