04.10.2019

ХЕТ-ТРІК ТА ЧУДО-ГОЛИ

Футбол містоУ вівторок матчем «Авто-стріт» – «Буревісник» розпочався 11-тур чемпіонату міста (ЧМ) з футболу. У 1-колі вони зіграли в нічию – 0:0. Цього разу надійна гра оборони автовиків на чолі з Владом Полторацьким дозволила «Авто-стріту» багато атакувати.

Свої моменти вони створювали, але й транжирили у такій кількості, якої би вистачило не на один матч. Але все ж, нападник автовиків Олег Барицький зумів тричі вразити ворота «Буревісника». На 32-хвилині він реалізував навіс з лівого флангу Дениса Гаращука, на 73-хвилині він після власного проходу із другого удару добив м’яч у ворота «Буревісника». На 82-хвилині після пасу Ростислава Гришака, Олег зліва вийшов до воріт і забив м’яч під перекладину чужих воріт. Тож, перемога «Авто-стріта» – 3:0.

Футбол місто-тУ середу «Цементник» зустрівся із «Фортецею». У 1-таймі фортечник Влад Тимощук відкрив рахунок, а на 50-хвилині він забив один із найкращих голів чемпіонату. Сильним ударом із метрів 18-20 вразив дальню праву від себе «дев’ятку». Гол-шедевр – 2:0. Третій і четвертий голи «Фортеці» забив Влад Степанянц. На 72-хвилині із 20-25 метрів теж сильним і гарним ударом зі штрафного під перекладину воріт «Фортеці» цементник Влад Олійник відіграв один м’яч. Тож, перемога «Фортеці» – 4:1.