15.11.2019

КАМ`ЯНЕЦЬКОГО ПОЛКУ ПРИБУЛО

Футзал Преміум-т9-10 листопада пройшли матчі у Відкритій хмельницькій Преміум-лізі з футзалу, в якій вже грають 2 кам’янецькі команди.

2-Дивізіон
«Біжуча лань» Кам’янець – «Спарта» Хмельницький – 11:2. «Лань»: Мартинович – Гонтар, Марчук, Ткачук, Присяжний – Ільницький, Дронь, Лискун. Тренер і представник А. Гонтар.

У 2-Дивізіоні команди грали поєдинки 3-туру. Цього разу перемогла кам’янецька «Біжуча лань».

Наші розгромили «Спарту» – 11:2. Якщо ще в 1-таймі «спартанці» чинили опір і програли його лише 1:3, то після перерви «Лань» довела свою перевагу до 11:2. У «Лані» відзначився Артем Гонтар 4 м’ячами, а Даниїл Марчук та Володимир Дронь забили по 2 м’ячі, Денис Присяжний, Андрій Ільницький та воротар Андрій Мартинович вразили ворота суперників по 1 разу.

Футзал Преміум5-Дивізіон
«Авто-стріт» Кам’янець – ХФК «Давид» – 11:0. «Авто-стріт»: Гончарук – Зубик, Стасюк Вд., Полторацький, Гришак – Барицький Вд., Іщук, Лебедин Ол., Буртовий. Запасний і представник: В. Успенський.

10 листопада у Відкритій Хмельницькій футзальній Преміум-лізі стартувала ще одна кам’янецька команда – чемпіони міста з класичного футболу «Авто-стріт». Як і колись «Біжуча лань», дебютант стартує у найнижчому Дивізіоні – 5-му. У цьому сезоні він складається із 4 груп по 10 команд.

«Авто-стріт» у групі С зустрівся із ХФК «Давид». Дебют видався більш ніж вдалим. Кам’янчани відвантажили у ворота суперників 11 «сухих» м’ячів і перемогли 11:0. Тому «Авто-стріт» опинився у верхній частині турнірної таблиці.