Перейти на мобільну версію сайту


24.02.2017

КАМ’ЯНЕЦЬ – БАСКЕТБОЛЬНИЙ ЦЕНТР

bask321-22 лютого в Кам’янці на ФФК К-ПНУ пройшов міжрегіональний суддівський семінар для молодих арбітрів, тренерів ВНЗ, ЗОШ та ДЮСШ. Головним спікером семінару виступав арбітр міжнародної категорії «FIBA» (світова федерація баскетболу), керівник суддівського комітету Федерації баскетболу України (ФБУ) Микола Амбросов. 

У семінарі взяли участь арбітри та тренери з Вінницької, Івано-Франківської, Чернівецької, Рівненської та Хмельницької областей.

Кам’янецький БК «БіДіБао» - єдиний клуб області, що грає в загальноукраїнській лізі (Перша ліга). Його президент Андрій Бойко та хмельницький арбітр УВЛ та УПЛ Денис Поворознюк рекомендували ФБУ саме наше місто для цього неординарного дійства. Крім них проведенню семінару допомагали кафедра спортивних ігор ФФК К-ПНУ (завідувач Євген Козак).

Розглядалися різноманітні поправки та зміни у правилах баскетболу, які приймає FIBA. Для цього використовувалася інтерактивна дошка та конкретні відеофрагменти матчів ЧС, ЧЄ та ОІ провідних команд світу. Здобуті знання арбітри могли використати у суддівстві двох зіграних матчів ВЮБЛ між командами Хмельницького та Чернівців, у яких перемагали буковинці.

Як сказав президент «ДіДіБао» Андрій Бойко, ФБУ розглядає можливість проведення Конгресу баскетбольних арбітрів України восени в Кам’янці.


Теги: кам’янець баскетбольний

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.