20.12.2019

КАМ’ЯНЧАНИН – КРАЩИЙ БОМБАРДИР «ДИНАМО» КИЇВ U-19

Футбол ВанатПішов на перерву чемпіонат України з футболу серед команд до 19 років Прем’єр-ліги. Юнацький склад «Динамо» Київ, у якому грає кам’янчанин Владислав Ванат, 1 грудня, на відміну від своєї головної команди, виграв у луганської «Зорі» – 1:0.

Попри те, що на 42-хвилині кияни залишилися в меншості, 2-тайм вони провели досить успішно. На 63-хвилині В. Ванат влучно пробив із лінії штрафної площі у ближній від себе кут воріт «Зорі» – 1:0. Цей м’яч став єдиним у матчі.

6 грудня кияни, будучи формальними гостями, у своєму манежі у с.Віта-Литовська приймали ровесників із чернігівської «Десни». Перевага динамівців була великою, і вони перемогли 6:0. В. Ванат зробив хет-трик, забивши на 45-хвилині з пенальті та на 53-ій і 87-хвилинах зі гри. Зараз кам’янчанин лідирує у змаганні бомбардирів Прем’єр-ліги серед гравців до 19-років. У 13 матчах він забив 19 м’ячів, 4 з яких із пенальті.

Ми вже писали про перемогу київського «Динамо» U-19 у Юнацькій лізі УЄФА (ЮЛУ) над македонською «Шкендією» (8:0, 2:2) та грецьким ПАОКом – 3:0 вдома та 2:2 на виїзді. Кияни «шляхом чемпіонів» вийшли до еквіваленту 1/16 фіналу ЮЛУ. Там їм дісталося загребське «Динамо», з яким у групі (2-ге місце) ЮЛУ грали донецькі «Шахтарі» U-19. У Харкові – 1:1 і перемога хорватів 1:0 у Загребі. Якщо кияни переможуть хорватів (1 матч) 12 лютого вдома на стадіоні «Динамо» ім. В. Лобановського, то в 1/8 фіналу зіграють проти однієї з команд, яка посіла 1-ше місце в групі ЮЛУ.