01.11.2019

КАМ’ЯНЧАНИН – ЧЕМПІОН СВІТУ

Кікбоксинг19-26 жовтня в столиці Босні і Герцеговини Сараєво пройшов чемпіонат світу з кікбоксингу WAKO. Кам’янчанин Роман Головатюк здобув золоту медаль, здолавши спортсменів з Франції, Білорусі та Польщі.

Вперше кам’янчанин став чемпіоном світу з кікбоксингу WAKO у найбільш жорсткому розділі – К1, в найбільш потужній ваговій категорії +91 кг. Антоніна Осецька виграла, на жаль, тільки один поєдинок у представниці Бразилії та поступилася спортсменці з Португалії й посіла 5-те місце.

Спортсмени та тренер щиро вдячні за спонсорську допомогу Юрію Мельнику, Віктору Кузю, Олександру Каяфі, Андрію Конюшенку, Миколі Сосулі та ветеранам кам’янецького кікбоксингу. Окрема подяка – колективу фітнес центру «7 Днів».