Перейти на мобільну версію сайту


25.03.2016

КАМ’ЯНЧАНИ ТА СКАНДАЛИ В «ГОВЕРЛІ»?

Якщо один кам’янчанин, тренер ФК «Говерла» В’ячеслав Грозний після гри проти «Сталі» скаржився на суддівство в Прем’єр-лізі, то інший кам’янчанин, колишній захисник «Говерли» Микола Гибалюк вже більше 5 років скаржиться на керівництво клубу.

Микола оприлюднив власний відкритий лист до футбольної громадськості України, де пояснює свою позицію. Зокрема, в Микола Гибалюк грудні 2012 року: «Палата з вирішення спорів ФФУ визнала мій (М.Гибалюка) контракт із ФК «Говерла» достроково розірваним з вини Клубу і зобов’язала ФК «Говерла» виплатити мені 165 367 доларів США».

Рішенням від 10.11.2014 року CAS (Міжнародний арбітражний суду зі спортивних питань) у повному обсязі відхилив апеляційну скаргу «Говерли». Також безуспішно «Говерла» намагалася оскаржити рішення CAS у Вищому Федеральному Суді Швейцарської Конфедерації. Але при цьому Клубу було видано Атестат ФФУ на право участі у сезоні 2015-2016 років.

«ФІФА надіслала до ФФУ лист з вимогою про надання негайних роз’яснень щодо підстав ігнорування з боку ФК «Говерла» рішень CAS.
28 лютого 2016 року вступило в силу рішення КДК ФФУ, згідно з яким ФК «Говерла» позбавлено трьох очок, проте до цього часу жодних змін до турнірної таблиці не внесено!»
Як повідомляє /football24.ua/, віце-президент «Говерли» Олександр Шуфрич сказав, що клуб подав апеляцію на це рішення.

Теги: Микола Грибалюк, футбол

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.