04.10.2019

КАМ’ЯНЧАНИ СХОДЯТЬ ІЗ ДИСТАНЦІЇ

Футбол ветераниУ п’ятницю 27 вересня в Кам’янці було зіграно матч 16-туру чемпіонату області (ЧО) з футболу серед ветеранських команд – «Фортеця» Кам’янець – «Папірник» Понінка. Гості, а також команда Волочиська зараз лідирують у чемпіонаті.

На початку першої 35-хвилинки гості зусиллями Крутія верховим ударом відкрили рахунок – 0:1. Але кам’янчани на 15-хвилині його зрівняли. Микола Богонос промчав лівим флангом, віддав у район 11-метрової позначки, і Вадим Гресько ударом сходу вразив дальній, правий від себе кут воріт Понінки – 1:1. Та ще на 26-хвилині гості реалізували пенальті (Чорний) – 1:2. У кінці 1-тайму Чорний ввійшов у штрафну «Фортеці» і з гострого кута вразив ближню до себе праву «дев’ятку» воріт кам’янчан. На 53-хвилині після флангового проходу правим флангом і пасу в центр штрафної Крутій доводить перевагу «Папірника» до 1:4.

Через 5 хвилин двоє гостей вийшли на нашого воротаря Віктора Залісного і забили п’ятий гол – 1:5. Наші пішли вперед і через півтори хвилини простріл Руслана Хамелюка воротар гостей зрізав у свої ворота. На останній хвилині фортечники фактично вивели Віктора Барчука на побачення з воротарем лівіше воріт, той віддав у центр, і попри те, що захисники повернулися, Валерій Богуцький послав м’яч у правий від себе кут воріт Понінки.

Тож, поразка від лідера – 3:5. Але після гри ми дізналися від представника команди Романа Булигіна ще більш прикру новину: ветеранська «Фортеця», на жаль, знімається із чемпіонату.