29.11.2019

І В КУБКУ, І В ЧЕМПІОНАТІ

Футзал Преміум23-24 листопада у Відкритій Хмельницькій Преміум-лізі з футзалу пройшли матчі чергових турів, а також стартував розіграш Кубка Преміум-ліги.

2-Дивізіон
«Біжуча лань» Кам’янець – «Атлетік Ceresit PRO» – 5:1. «Лань»: Мартинович – Гонтар, Ткачук, Присяжний, Дронь – Сахнюк, Лискун, Степанянц. Тренер і представник А. Гонтар.

У 2-Дивізіоні Преміум-ліги кам’янецька «Біжуча лань» грала проти «Атлетік-Ceresit PRO». Ці команди зустрічалися в 4-Дивізіоні. Тоді перемогли кам’янчани – 5:3. У звітному поєдинку 1-тайм вийшов відносно рівним. Кам’янчанин Олександр Заяць відкрив рахунок, але «атлетіки» його зрівняли. Та все ж гол граючого тренера Артема Гонтара дозволив «Лані» піти на перерву, ведучи в рахунку – 2:1.

Футзал Преміум-тНатомість, у 2-таймі забивали лише кам’янчани. Спочатку Даниїл Марчук забив третій м’яч, Денис Присяжний забив четвертий, а згодом Д. Марчук встановив остаточний результат – 5:1 перемога «Лані».

Це дозволило «Лані» піднятися на 6-те місце в турнірній таблиці.

«Авто-стріт» – «Поділля-АТО» – 8:2. «Авто-стріт»:
Гончарук – Зубик, Гришак, Стасюк Вд., Морозов – Барицький Вд., Барицький Ол., Буртовий, Богонос, Успенський.

У 5-Дивізіоні, де стартували новачки, успішно веде боротьбу кам’янецький «Авто-стріт». У матчі 2-туру наші «автовики» схрестили зброю з хмельницьким «Поділлям-АТО».

Наші, починаючи із 9-ої і до 21-хвилини, забили 6 «сухих» м’ячів – Вадим Стасюк-2, Олег Барицький, Автол Щебетка, Ростислав Гришак та Вадим Барицький – 6:0. Армійці відповіли голом Бобрика – 6:1. Потім в «Авто-стріта» відзначилися О. Барицький та Олег Зубик. Другий м’яч хмельничан забив Рудько.

«Авто-стріт» – «Victory» – 9:4. «Авто-стріт»:
Гончарук – Зубик (3 голи), Гришак (1 гол), Стасюк Вд. , Морозов (2) – Барицький Вд., Левандовський (1) Буртовий (1), Лебедин (1).

23 листопада було зіграно матчі 2-етапу Кубка Преміум-ліги з футзалу. «Біжуча лань» цей етап Кубка пропускала. Водночас, «Авто-стріт» стартував у Кубку з перемоги над «Модесто» – 15:1. А от на 2-у етапі автовики зустрілися із хмельницькою «Victory»

Наші й тут переважили суперника, вигравши 1-тайм – 5:2. Протягом 2-тайму «Авто-стріт» довів свою перевагу до 9:4.

Тож, перемога «Авто-стріта» – 9:4.