Перейти на мобільну версію сайту


10.02.2017

І СРІБЛО КУБКА УКРАЇНИ, І ЗБІРНА АЗАРБАЙДЖАНУ – В КАМ’ЯНЦІ

важк.атлет.Азербайджан31-січня – 4 лютого в Чернігові проходили змагання розіграшу Кубка України з важкої атлетики серед чоловіків та жінок. У змаганні взяли участь шестеро кам’янчан – студенти К-ПНУ, які показали вельми поважні результати.

Зокрема, двоє кам’янчан посіли 5-те місце – Дмитро Петров у в/к 77 кг (128 кг у ривку та 150 кг у поштовху) та Богдан Попик у в/к 105 кг (156+185 кг). Троє кам’янчан вибороли бронзу – мсмк Олена Коханенко у в/к 69 кг (95+112 кг), Олександр Гладиш у в/к 85 кг (132+165 кг) та Сергій Клепацький у в/к 105 кг (160+210 кг). Цікаво, що Сергій переніс тривалий процес відновлення після травми, а повернувшись зумів вибороти бронзу.

Та найбільший успіх із кам’янчан в активі Андрія Остап’юка, який у в/к +105 кг виборов срібну нагороду (177,5+211 кг). При цьому його результат у ривку став кращим на турнірі, а в поштовху та в сумі – другим.

Готували наших штангістів тренери Микола Мельник, Олександр Хомовський та Дмитро Гурман.

СК «Епіцентр», який було збудовано в Кам’янці головою федерації важкої атлетики України Олександром Герегою як спорткомплекс для підготовки національної збірної України, також привабив до себе не лише наших штангістів.

Із січня 2017 р. у Кам’янці також тренується національна збірна Азербайджану. Як повідомив директор СК «Епіцентр» Вадим Рудяк, попередньо азербайджанці планували тренуватися в нас із 23 січня до 12 лютого. Але результати тренувального процесу засвідчили, що і наш комплекс, і, мабуть, наша земля вельми сприяють росту їхньої спортивної майстерності. Тож, збірна Азербайджану продовжила тренувальний збір в Кам’янці ще на деякий час.

Тренер збірної Азербайджану Махсум Хасанов зазначив: «У вас чудове місто, у нас тут хороші умови, за нас тут добре турбуються. Зараз національна збірна Азербайджану готується до чемпіонату Європи, а юнацька - до чемпіонату світу, які пройдуть у квітні. Також у травні будуть Ісламські ігри. Наша команда переживає період становлення, адже поповнилася молодими штангістами. Етап підготовки в Кам’янці для команди дуже важливий, фактично – базовий. На нього припаде й відбір спортсменів».


Теги: важка атлетика, Кубок України, збірна Азербайджану

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.