Перейти на мобільну версію сайту


27.09.2019

ГУМЕНЕЧЧИНА ВШАНОВУВАЛА СПОРТ

спорт14 вересня у с.Залісся Друге відбулося загальнотериторіальне спортивно-масове свято Гуменецької ОТГ присвячене Дню фізичної культури та спорту. 

Під час святкування пройшов концерт, цікавий спортивний флешмоб, безкоштовне частування українськими традиційними стравами, а окрасою свята стали змагання з волейболу, тенісу настільного, шахів, шашок, дарту, армреслінгу, перетягування канату та перекид колеса.

У результаті змагань визначилися переможці.

Волeйбол (чоловіки):
І місце – с.Залісся Друге;
ІІ місце – с.Думанів;
ІІІ місце – с.Нігин.
Волейбол (жінки):
І місце – с.Залісся Друге;
ІІ місце – с.Гуменці;
ІІІ місце – с.Думанів.

Перетягування канату:
І місце – с.Залісся Друге;
ІІ місце – с.Нігин;
ІІІ місце – с.Думанів.

спорт-1Армреслінг (жінки):
І місце – Альона Кшемінська (с.Гуменці);
ІІ місце – Леся Берник (с.Нігин);
ІІІ місце – Катерина Лубинецька (с.Дубинка) та Марина Кульчицька (с.Залісся Друге).
Армреслінг (чоловіки):
І місце – Віталій Сьомко (с.Залісся Друге);
ІІ місце – Василь Чоп’як (с.Залісся Друге);
ІІІ місце – Олександр Дембовський (с.Гуменці).
Шахи (чоловіки):

Шахи (чоловіки):
І місце – Артем Каліновський (с.Гуменці);
ІІ місце – Валентин Навроцький (смт Сахкамінь);
ІІІ місце – Олександр Остафійчук (с.Думанів).
Шашки (жінки):
І місце – Ольга Матковська (с.Дубинка);
ІІ місце – Галина Лучинська (с.Дубинка);
ІІІ місце – Карина Стрельбіцька (с.Залісся Друге).

спорт-2Перекид колеса (чоловіки):
І місце – Олександр Дембіцький (с.Гуменці);
ІІ місце – Валентин Сосновський (с.Супрунківці);
ІІІ місце – Іван Каспрук (с.Гуменці).

Теніс настільний (чоловіки):
І місце – Денис Кантаревич (с.Пудлівці);
ІІ місце – Максим Ущаповський (с.Вербка);
ІІІ місце – Борис Березніцький (с.Голосків).
Теніс настільний (жінки):
І місце – Галина Короленко (с.Гуменці);
ІІ місце – Руслана Криворучко (с.Голосків);
ІІІ місце – Вікторія Старенька (с.Гуменці).

Дартс (чоловіки):
І місце – Юрій Білоус (с.Залісся Друге);
ІІ місце – Антон Григорчук (с.Нігин);
ІІІ місце – Валентин Сосновський (с.Супрунківці).
Дартс (жінки):
І місце – Галина Короленко (с.Гуменці);
ІІ місце – Світлана Сьомко (с.Залісся Друге);
ІІІ місце – Катерина Лубинецька (с.Дубинка).

Також були підведені підсумки спартакіади школярів серед закладів загальної середньої освіти І-ІІ та І-ІІІ ступенів Гуменецької сільської ради за 2018-2019 навчальний рік. У минулому навчальному році були проведена спартакіада школярів серед ЗССО з міні-футболу, волейболу, тенісу настільного, шахів, легкої атлетики та фізкультурно-патріотичний фестиваль «Козацький гарт».

У загальнокомандному заліку серед ЗЗСО І-ІІІ ступенів перше місце посіла команда Залісся-2 НВК у складі ЗОШ І-ІІІ ступенів та ДНЗ. Друге місце в Голосківської ЗОШ. Третє місце посів Гуменецький ліцей. Четверте – Нігинська ЗОШ.

Серед ЗЗСО І-ІІ ступенів перше місце посіла команда Колубаївського НВК у складі ЗОШ І-ІІ ступенів та ДНЗ. Друге місце у Сахкамінської ЗОШ. Третє місце посіла Вербецька ЗОШ. Четверте – Думанівський НВК у складі ЗОШ І-ІІ ступенів та ДНЗ.

Призери та переможці змагань отримали кубки, грамоти та цінні подарунки від голови Гуменецької сільської ради Інни Абдулкадирової.


Теги: до дня фізкультури

Дивіться також:





Повернення до списку





Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:






ВИБОРИ-2020

Початок : 10.08.2020 12:14:00
Закінчення: 14.08.2020 12:14:00
Голосів: 392
Опитування активне.


Нові чи старі обличчя? За кого голосуватимете на місцевих виборах 25 жовтня - "старого" голову громади чи нового кандидата?





  




Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.