08.03.2018

«ГОЙДАЛКИ» ЛІДЕРІВ

Баскетбол-13-4 березня пройшли матчі 12-туру чемпіонату України з баскетболу в Українській Першій лізі. У групі 3 грали лідери – кам’янецьке «ДіДіБао» приймало вдома чернівецький «Старлайф». У Чернівцях двічі перемогли кам’янчани – 84:92, 69:80. При чому в першому чернівецькому матчі наші програвали після 2-ої чверті 18 очок – 45:27. Чернівчани – команда високоросла і фізично міцна, дещо старша від «ДіДіБао».

Наші захопили ініціативу й повели в суботньому матчі – 7:2, 15:8, 23:10 – і виграли 1-чверть – 30:15. У 2-чверті гості боролися за кожен м’яч, брали тайм-аути й зуміли утримати перевагу кам’янчан на рівні 14-15 очок, пішовши на велику перерву за рахунку 49:35.

Але у 3-чверті «ДіДіБао» знову накручує темп гри і закінчує її за своєї переваги в 26 очок – 75:49. В останній чверті «ДіДіБао» міцно тримало контроль над грою і довело матч до переможних 29 очок різниці – 108:79. При цьому в наших за 2-3 хвилини до завершення гри з’явилися на полі молоді гравці – кам’янчани Олександр Головатюк (заробив 2 очки) і Борис Козак.

Баскетбол-2Недільний матч наші невдало розпочали, програючи 3:10, 3:16 і програли 1-чверть – 12:16. Але в 2-чверті наші знову нагнали темп гри і за 39 секунд зрівняли рахунок – 16:16, а потім пішли в очковий відрив, завершивши 2-чверть із 17-очковим відривом – 48:31. У 3-чверті темп гри c[j;t впав, команда Дениса Спиридонова жорстко грала під своїм щитом, а в наших не виходили 3-очкові кидки. Перевага «ДіДіБао» зменшилася до 3 очок – 59:56. В останній чверті за 7:20 до завершення матчу гості зрівняли рахунок – 61:61, а потім вийшли вперед і взялися нарощувати свою перевагу – 62:65, 62:71, 65:75. Наші намагалися переламати хід подій на свою користь, але на жаль, не pvjukb і поступилися – 73:79.
Отже, команди обмінялися перемогами, і кам’янчани залишилися на 1-му місці, чернівчани – другі (див. табл.). Як сказав після матчів граючий тренер «ДіДіБао» Микола Полюлялк: «Мабуть, після перемоги в першій грі ми трохи недолаштувалися, перестали грати командно й не змогли виграти в другій. Суперник – сильний. Іноді такі поразки потрібні, щоб не розслаблятися перед відповідальними матчами плей-офф».

Наступну пару матчів «ДіДіБао» зіграє 17-18 березня у Львові проти «Львів-УАД». А завершить груповий етап «ДіДіБао» 24-25 березня домашніми матчами проти «Калуша-ПНУ». До плей-офф вийдуть по 4 кращі команди з групи.
Баскетбол-3«Львів-УАД» – «Калуш-ПНУ» – 61:72, 65:70.
«ВІТА-Агро» Львів – «Ужгород-УЖНУ» – 53:61, 67:57.