Перейти на мобільну версію сайту


01.02.2013

ГОВОРИЛИ ПРО СПОРТ

23 січня в сесійній залі міської ради під керівництвом директора департаменту гуманітарної політики Альони Куземи відбулися збори спортивного активу міста.
Про проведену роботу в 2012 році на виконання Програми розвитку фізичної культури та спорту в місті звітував завідувач відділу у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради Степан Павловський.

Співдоповідачами також виступили директори трьох спортивних шкіл - Станіслав Кшемінський, Анатолій Лабатюк, Дмитро Невенгловський,  директор стадіону Віктор Хавруняк, голова методоб’єднання керівників фізичного виховання ВНЗ І-ІІ рівня акредитації Сергій Покотильський та голова спортивного клубу «Буревісник» К-ПНУ ім.І. Огієнка Вадим Воронецький. Кожен з них розповів про роботу в колективах. Піднімали на засіданні й проблемні питання, як от виїзди на змагання та ремонти приміщень.
Альона Кузема запропонувала визначитися із критеріями фінансування спортивних заходів в міст за «Програмою розвитку фізичної культури і спорту» (140 тис. грн), оскільки виділених із міського бюджету коштів не вистачає на всі заходи календарного плану. Більшістю голосів присутні вирішили, що фінансування треба спрямувати на проведення міських заходів та для участі спортсменів у обласних змаганнях. Директор департаменту відзначила, що розподіл коштів має відбуватися прозоро. А для цього потрібно постійно звітувати на сайті міської ради про проведені змагання і їх фінансування. Цю пропозицію присутні підтримали.
На завершення зборів відбулось засідання представників спортивної сфери та колегії відділу, під час якого визначалися 10 кращих спортсменів, тренерів, ветеранів спорту, суддів та працівників спортивної галузі.
 Про переможців читайте у найближчих випусках часопису.


Теги: спорт

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.