11.01.2019

ФУТЗАЛ. ПОДВІЙНА ПЕРЕМОГА

м-Футбол діти4 січня в матчі 6-туру чемпіонату України з футзалу серед дитячих команд до 11 років кам’янецький дитячий ФК «Фортеця» (тренер Віталій Авінов) грав у Дунаївцях проти своїх ровесників місцевої ДЮСШ.

Як зазначають у нашій команді, гра видалася напруженою, обидва колективи були непоступливі у боротьбі на футбольному полі. Та все ж, кам’янчани відкрили рахунок. Це зробив Олексій Ільчук. Але за декілька хвилин до завершення матчу дунаївчани поновили рівновагу – 1-1.

У серії пенальті точнішими були юні футболісти Дунаєвець, які перемогли 5-4. Вони, згідно регламенту турніру отримали 2 очки за поєдинок, а кам’янчани – 1 очко. У команді виїзну нічию розцінюють як задовільний результат.

У четвер 10 січня юні фортечники U-11 та U-13 у матчах 7-туру приймали дома команду КДЮСШ Коломиї. Молодші фортечники вже на 1-хвилині відкрили рахунок. Це зробив Володимир Турчак. У середині 2-тайму гості поновили рівновагу – 1-1 (Юрій Олійник). Після цього наші додали у швидкості і на 21-хвилині Максим Жарий дальнім навісним ударом забив другий м’яч. Таким чином, «Фортеця» U-11 перемагає – 2-1.

У матчі команд U-13 наші мали значну перевагу в 1-таймі, але забили лише один м’яч. Це зробив Максим Ганик. У 2-таймі в наших почергово забивали Захар Хамелюк, Максим Тиж, Дмитро Герук та Дмитро Тимощук. Лише у кінці матчу гравці Коломиї відіграли 1 м’яч.

Тож, перемога «Фортеці» U-13 – 5-1.