м-Футбол місто2-5 лютого пройшли матчі 4-5-турів чемпіонату міста з футзалу.

«Автостріт» – «Фортуна» – 3:0.
«Атланта» – ДЮСШ – 8:1.
«Цементник» – «Рус. фільварки» – 1:4.
«Довжок» – «Біж. лань» – 3:6.
Матч «Біжучої лані» проти «Цементника» тримав інтригу майже до завершення. Адже рахунок був 3:2. Проте 2 м’ячі «Лані», забиті Артемом Гонтарем та Даниїлом Марчуком, встановили остаточний результат – 5:2 на користь «Лані». Перемоги «Фортуни» над ДЮСШ-2 та «Автостріта» над «Довжком» вийшли крупними та переконливими – 13:1 та 12:1.

м-Футбол місто-тНедільний тур розпочав напружений поєдинок, у якому «Автостріт» забив Фортуні» лише на початку 2-тайму (Олег Барицький). Забиті в непростій боротьбі ще 2 голи автовиків – знову О.Барицьким та автогол «фортунівців» принесли «Автостріту» перемогу 3:0. Перемоги інших лідерів – «Атланти» над ДЮСШ та «Фільварків» над «Цементником» – закріпили їхні позиції в турнірній таблиці.

У вівторок у перенесеному матчі «Біжуча лань» перемогла «Довжок» – 6:3. Потім глядачі побачили перенесену із суботи очну ставку лідерів – «Фільварків» та «Атланти». Матч видався цікавим і тримав глядачів у напрузі до останньої секунди. На 6-хвилині після проходу й удару Ростислава Морозова «Фільварки» відкрили рахунок. Але за хвилину «атлантівець» Максим Горішний вертикальним пасом вивів Сергія Буртового один на один з воротарем й останній зрівняв рахунок – 1:1. На 16-хвилині в «Атланти» вийшла цікава триходівка В. Муляр – М. Горішний – В. Рефель, і Вадим Рефель обігрує воротаря та виводить «Атланту» вперед – 2:1. На 26-хвилині Р. Морозов робить довгий верховий пас вперед, і Юрій Карбовський головою відправляє м’яч у лівий від себе кут воріт «Атланти». Знову нічия – 2:2. Та все ж, на 34-хвилині пішла затяжна атака «Атланти», Володимир Муляр віддає на лівий фланг на хмельничанина Володимира Мельнікова, і той сильним низовим ударом у дальній кут воріт «Фільварок» знову виводить вперед «Атланту» – 3:2.

«Руські фільварки» теж атакують, і вже воротар «Атланти» Олександр Пастух відбиває два сильні дальні удари гравців «Фільварок». У важкій напруженій боротьбі лунає фінальний свисток – 3:2 – перемога «Атланти».

Але громом серед ясного неба стало подання «Фільварками» протесту на матч. У протесті вони назвали В. Муляра третім легіонером «Атланти». За рішенням ради клубів допускається лише 2 легіонери. Більшість кам’янчан знають, що Володимир виріс у Кам’янці, вчився і грав за К-ПНУ, а тут – легіонер. Мовляв, у нього прописка не кам’янецька.

Наступного дня, як повідомили нам у команді, «Фільварки» відкликали свій протест. Тож, за 2 тури до завершення чемпіонату «Атланта» виходить у лідери і, щоб стати чемпіоном міста, їй треба обіграти чинного срібного призера – «Фортуну», а потім – «Цементник».