14.06.2019

ФУТБОЛ З ВОДНИМ ПОЛО

Футбол ветерани6 та 9 червня пройшли матчі чемпіонату області з футболу серед ветеранських команд 40+. Гра в Кам’янці, яка проходила після зливи в середу та в четвер, тривала на полі Центрального міського стадіону, яке було надзвичайно переповнене водою, калюжами, в яких м’яч постійно застрягав. Бігові доріжки були повністю залиті приблизно біля кісточок. Це якраз близько 10-сантиметровий шар води.

Тому те, що проходило на полі, було сумішшю футболу з водним полом. Іноді з переважанням другого. Та все ж, команди старалися.

Рахунок відкрили гості – Ігор Бадло. За них грали гравці з Тернополя, Шепетівки, Хмельницького та Чернівців. Під кінець 1-тайму наш Руслан Шелест прорвався правим флангом і прострілив до воріт. Воротар збив Валерія Карпова, і Вадим Гресько з пенальті зрівняв рахунок – 1:1. На 39-хвилині ударом зблизька Ігор Мігалатюк виводить Волочиськ вперед – 1:2. Ще через хвилин 5, після навісу з кутового справа, ударом головою Леонід Мандрійчук встановив остаточний рахунок – 1:3 перемога Волочиська.

Футбол ветерани-т«Темп» Шепетівка – «Папірник» Понінка – 1:4.
«Случ» Старкост. – «Конфермат» Хмельницький – 1:6.
«Случ» Красилів – «Агробізнес» Н.Ушиця – 21 липня.