07.06.2019

ФУТБОЛ. ВОЛЬОВА ПЕРЕМОГА

Футбол АТОУ суботу 1 червня пройшли матчі чергового туру чемпіонату України з футболу серед ветеранів АТО. Кам’янецька «Фортеця-АТО» приймала старокостянтівський «Авіатор».

Гості швидко відкрили рахунок, це зробив Олександр Юхимович. Проте кам’янчанин Андрій Мартинович відновив рівновагу – 1:1. Під завісу тайму удар Максима Яблонського прийшовся у штангу воріт гостей.

На початку 2-тайму Віктор Васга пройшов лівим флангом, віддав у центр штрафної й Антон Сокальський ударом у ближній лівий кут вивів кам’янчан вперед – 2:1. Але хвилин через 10 «авіатори» розіграли в нашій штрафній вільний удар, і Микола Савлук забив другий гол – 2:2.

Та все ж, останнє слово залишилося за кам’янчанами. Віктор Васага з А. Мартиновичем пройшли вдвох по центру, й Андрій забив переможний м’яч кам’янчан.

Тож, перемога «Фортеці-АТО» – 3:2.