24.05.2019

ФУТБОЛ. СТАРТУВАЛИ З ПЕРЕМОГИ

Футбол ветерани«Фортеця» Кам’янець – «Темп» Шепетівка – 1:0. «Фортеця»: Залісний, Данчук, Богуцький, Карпов, Цимбалістий, Зубик, Смоляр, Хамелюк, Гресько, Данч, Богонос, Черненко, Воронюк, Самборський, Успенський, Домшинський. «Темп»: Голубник, Басюк, Козійчук, Мельничук, Вихристюк, Катревич, Трачук, Бородій, Головань, Парфенюк, Рудуюк, Романов.

У неділю 19 травня стартував новий чемпіонат області (ЧО) з футболу серед ветеранів 40+. Кам’янецька ветеранська «Фортеця» приймала шепетівський «Темп».

У цьому матчі обидві команди головну увагу приділили обороні. Тому й не дивно, що 1-тайм був бідним на небезпечні моменти. До речі, в цьогорічному ветеранському ЧО тайми триватимуть по 35 хвилин.

Разом з тим, на 47-хвилині кам’янчани організували чергову атаку, діагональний пас з центру на правий край штрафної площі прийняв Микола Богонос і подав у район дальньої штанги воріт «Темпу». Там цю передачу замкнув Руслан Хамелюк – 1:0.

Через 4 хвилини у схожій атаці на вістрі атаки «Фортеці» опинився Василь Данч, але його сильний удар пройшов ледь вище воріт. Потім гра знову перемістилася у центр поля. Це дозволило кам’янчанам довести поєдинок до перемоги.

У своєму наступному матчі – в неділю 26 травня (15:00) «Фортеця» прийме вдома теофіпольську «Іскру».