13.09.2019

ФУТБОЛ. СТАРТУВАЛО 2-КОЛО-1

Футбол місто5 вересня відновився чемпіонат міста (ЧМ) з футболу. Спочатку було зіграно пропущений матч 6-туру ДЮСШ-2 – «Довжок». Школярі розгромили свого суперника 9:1 (Денис Люкманов – 3, Максим Везнюк – 4, Марк Петров, Зураб Берішвілі).

У вівторок 10 вересня розпочалися вже поєдинки 2-кола. У цей день було проведено одразу 2 матчі 8-туру. На своєму стадіоні «Фортеця-К-ПНУ» переконливо виграла В «Довжка», який, хоч і пропустив на 1-хвилині удар Сергія Мельника, але непогано тримався 1-тайм – 1:0. Протягом 2-тайму фортечники довели свою перевагу до 5:0 (Денис Вапничний, Влад Козак, Вадим Вишинський, Андрій Постоловський).

У цей самий час на Центральному міському стадіоні інший лідер «Авто-стріт» схрестив зброю із «Цементником». Автовики ще у 1-таймі зусиллями Алішера Якубова та двічі Олега Барицького створили собі комфортну перевагу в рахунку – 3:0. Протягом 2-тайму «Авто-стріт» довів свою перевагу до 7:0. М’ячі забивали Вадим Барицький, А.Якубов, Влад Полторацький та Ростислав Гришак. Вихід цементника Влада Олійника один на один з воротарем ліквідував сам воротар Сергій Чорнобай.

Футбол місто-тЦікаво пройшов у середу поєдинок «Буревісника» із ДЮСШ-2. На 35-хвилині воротар ДЮСШ-2 Віктор Залісний взяв пенальті. На 55-хвилині Вадим Глуховатий вивів «Буревісник» вперед, але на 63-й Зураб Берішвілі реалізував пенальті – 1:1. На 65-хвилині Володимир Данилюк знову вивів студентів вперед, а потім В. Глуховатий поставив фінальну крапку в матчі – 3:1 – перемога «Буревісника».

Матчі наступних турів пройдуть 12-го, а також 17-19 вересня.