Перейти на мобільну версію сайту


30.08.2019

ФУТБОЛ. РОЗПОЧАЛИ З ПЕРЕМОГИ

Футбол ветерани18 серпня розпочалося 2-коло чемпіонату області (ЧО) з футболу серед команд ветеранів 40+. У 10-турі кам’янецька ветеранська «Фортеця» не грала через непарну кількість команд у чемпіонаті.

23 серпня в матчі 11-туру фортечники приймали вдома «Агробізнес» з Нової Ушиці. Наші вдало розпочали гру. Вже на 5-хвилині атака кам’янчан з місця лівого інсайда, Костянтин Боднар сильно прострілив на дальню штангу й Василь Смоляр відкрив рахунок. На 22-хвилині гостям вдалася атака, коли Олег Харчук пройшов по центру і сильно пробив у лівий від себе нижній кут воріт – 1:1. 

На 29-хвилині масовану атаку «Фортеці» завершував сильним ударом К. Боднар – м’яч влучає у перекладину, наступний удар відбиває воротар агробізнесменів, ще один удар Валерія Богуцького – м’яч летить правіше воріт. На початку другої 35-хвилинки кам’янчанам вдалася швидка атака – К. Боднар промчав правим флангом, ввійшов у штрафну, віддав перед ворота й Віктор Барчук виводить кам’янчан вперед – 2:1.

Побоювання щодо того, що молодша команда гостей у 2-таймі перебігає кам’янчан, не збулися. На 50-хвилині В. Барчук прорвався у штрафну, вийшовши один на один з воротарем, але вдарив ледь правіше воріт. Намагання Василя Данча прорватися до воріт справа закінчилося ударом з гострого кута повз ворота. На 57-хвилині після удару В. Смоляра м’яч зачепив захисника і зрикошетив у штангу. 

Гості прагнули зрівняти рахунок. Гострим пасом вперед вони намагалися вивести один на один з воротарем свого нападника, але до м’яча скоріше встиг наш воротар Віктор Залісний. Були два удари з-за меж штрафної, але у першому випадку м’яч пролетів правіше воріт, а в другому – на останній хвилині вище воріт.

Тож, перемога ветеранської «Фортеці» – 2:1.

Футбол ветерани-т10-тур
«Агробізнес» Нова Ушиця – «Темп» Шепетівка – 1:0.
«Конфермат» Хмельниць. – «Іскра» Теофіполь – 4:0.
«Случ» Старокостянинів – «Папірник» Понінка – 1:4.
«Агробізнес» Волочиськ – «Случ» Красилів – +:-
11-тур
«Папірник» Понінка – «Случ» Красилів – +:-
«Іскра» Теофіполь – «Случ» Старокостянинів –
«Темп» Шепетівка – «Конфермат» Хмельниць. – 0:3.
«Фортеця» Кам’янець – «Агробізнес» Н.Ушиця – 2:1.

Теги: футбол, Чемпіонат області, ветерани

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.