31.05.2019

ФУТБОЛ. БОЙОВА НІЧИЯ

Футбол обл-т«Фортеця» Кам’янець – ФК «Хмельницький» – 3:3. «Фортеця»: Образцов, Шуляк, Савченко, Данчук, Гурняк (63. Щербина), Козак, Гонтар, Сахнюк, Нікітюк, Барицький Ол., Штельмах. Запасні: Танас, Степанянц, Попіль, Буртовий, Заяць. «Хмельницький»: Котелба, Божик, Гуринович (42. Басистий), Підлісний (46. Замогильний), Сулима, Осацький, Лисюк (82. Федорко), Брицький, Соловей, Ліщук (38. Чекирук), Умаров (77. Підкамінський).

25 та 29 травня пройшли матчі 3-туру чемпіонату області (ЧО) з футболу в Обласній Прем’єр-лізі (ОПмЛ). «Фортеця» в середу приймала вдома ФК «Хмельницький», який вже виграв 2 матчі. Також він грає в Аматорській лізі України.

Матч краще розпочали наші. Олександр Нікітюк на 12-хвилині заробив і реалізував пенальті – 1:0. На 38-хвилині Олег Барицький зіграв у центрі штрафної суперників у «стінку» і забив другий гол – 2:0. Потім наші не реалізували вихід один на один. Натомість, гості на останній хвилині 1-тайму один м’яч відіграли, це зробив Руслан Чекирук.

У 2-таймі краще грали гості, які з двох кутових справа на 65-ій та 89-хвилинах забили 2 голи – Іскандер Умаров та Олексій Соловей – 2:3. Але наші активізувалися й на 90+4 хвилині подачу штрафного зліва від О.Нікітюка Артур Савченко технічно підрізав головою у дальню праву від себе «дев’ятку» воріт Хмельницького.

Тож, нічия – 3:3. Наступний матч «Фортеці», який мав пройти 1 червня в Старокостянтинові, перенесено через участь «Фортеці-КПНУ» у фінальній частині Універсіади України.

Перемогу старокостянтинівському «Слу­чу» над Теофіполем приніс один із голів, який забив кам’ян­чанин Ростислав Гришак. Також за «Случ» грає кам’ян­чанин Владислав Полторацький.