09.08.2019

«ФОРТЕЦЯ» ПЕРЕПУЛЬСУВАЛА «ІМПУЛЬС»

Футбол АТОУ суботу 3 серпня пройшли матчі чергового туру чемпіонату України з футболу серед команд ветеранів АТО. Кам’янецька «Фортеця-ЗСУ» приймала вдома «Імпульс-ЗСУ» з Гайсина, Вінницької області.

Наші краще розпочали матч, взявши ініціативу в свої руки. Як наслідок, результативна атака кам’янчан по центру на 14-хвилині, яку Андрій Мартинович завершив ударом у ліву від себе «дев’ятку» воріт «Імпульса» – 1:0. Через 4 хвилини той же А. Мартинович вразив уже лівий нижній кут воріт гостей – 2:0.

На початку другої 30-хвилинки наші вивели свого гравця один на один з воротарем, але удар фортечника пройшов трохи правіше воріт. На 36-хвилині наші розіграли кутовий з правого боку, віддавши під удар приблизно на лінію штрафної площі. Руслан Гаджула доводить перевагу кам’янчан до 3:0. Фортечники мали нагоди забити ще. Зокрема, на 42-хвилині наші промчали правим флангом і навісили на дальній кут воротарської площі, де В’ячеслав Бойко замикав цей навіс головою. На жаль, повз ворота.

Футбол АТО-тЗа 2 хвилини гості відповіли своєю атакою по центру. Вона завершилася ударом у праву штангу воріт «Фортеці-ЗСУ». За хвилину до завершення матчу «Фортеця-ЗСУ» відповіла випадом, і В. Бойко влучив у перекладину воріт Гайсина.

Тож, перемога кам’янчан – 3:0 і вони зараз йдуть на 3-му місці у турнірній таблиці чемпіонату. У п’ятницю наші прийматимуть «Прикордонника» з Могилева-Подільського о 18:00.