Перейти на мобільну версію сайту


15.02.2019

«ФОРТЕЦЯ-КПНУ» ВИХОДИТЬ У ФІНАЛЬНУ ЧАСТИНУ

м-Футбол областьУ суботу 9 лютого в Кам’янці у ФОК «К-ПЕМЗ» пройшло 2-коло першості області з футзалу (міні-футболу) серед команд групи «Південь». Зіграні матчі принесли такі результати:

«Фортеця-К-ПНУ» Кам’янець – ФК «Дунаївці» – 1:8.
ФК «Дунаївці» – «Студениця» станція Дунаївці – 5:3.
«Фортеця-К-ПНУ» Кам. – «Студениця» ст. Дунаївці – 5:3.

Досить дивно було бачити розгромну поразку нашої «Фортеці» від ФК «Дунаївці», адже в Дунаївцях наші перемогли їх 4:5 (див. «КЛЮЧ» №6, від 2 лютого 2019 р.). При чому вдома «фортечники» відкрили рахунок. Це зробив Вадим Барицький. Але потім наші пропустили 8 м’ячів. Згодом і «Фортеця», і «Дунаївці» перемогли «Студеницю» (за яку грали кам’янчани із «Біжучої лані») з однаковим рахунком 5:3. У Фортеці» відзначилися Д. Сосновський, І. Кирилов, В. Трушев і двічі В. Барицький.

Це вивело дунаївчан на 1-ше місце в групі, а кам’янчан на 2-ге (див. табл.). У наших гірша різниця м’ячів як загальна, так і в особистих зустрічах.

м-Футбол область-тУ групі «Північ» ЧО місця розподілилися так: 1. «Енергетик-Миклуш» Нетішин: м’ячі – 40:6 і 16 очок; 2. НФК «С-Терен» Крупець: 26-17, 12; 3. «Лісівник» Шепетівка: 16-34, 5; 4. «Горинь» Ізяслав: 13-38, 1 очко.

Таким чином у фінальну частину чисто пройшли переможці груп – ФК «Дунаївці», «Енергетик-М» Нетішин, а також 2-ге місце групи «Північ» – НФК «С-Терен». Четвертим фіналістом стала наша «Фортеця», яка має кращі показники, ніж 3-тє місце групи «Північ» – шепетівський «Лісівник». Адже «Фортеця» у 4-ох матчах набрала 9 очок – середнє арифметичне: 9:4=2,25, а «Лісівник»: 5 очок у 6 матчах (5:6=0,83).

Матч 1-туру фінальної стадії «Фортеця» – ФК «Дунаївці» запланований на суботу 16 лютого в Кам’янці о 12:00. Проти «С-Терена» та «Енергетика» «Фортеця» зіграє 23 лютого в Нетішині.


Теги: футзал (міні-футбол), Чемпіонат області

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.