Перейти на мобільну версію сайту


21.04.2017

ФЛАУ ЗАСІДАЄ В КАМ’ЯНЦІ

Нещодавно в Кам’янці Федерація легкої атлетики України (ФЛАУ) провела засідання одразу двох своїх комісій – Комісії розвитку та Комісії змагань ФЛАУ.

Президент ФЛАУ Ігор Гоцул сказав: «Ми намагаємося обирати для наших заходів такі місця, де є передумови, що вони стануть каталізатором певних позитивних процесів. Напередодні в нас відбулися перемовини з мерією міста, керівництвом Кам’янець-Подільського національного університету щодо реконструкції спортивної бази. І нам потрібно було показати тій стороні, що легка атлетика зацікавлена прийти в Кам’янець-Подільський». 

Ігор Гоцул зауважив, що результатом перемовин із мерією міста стало те, що там якнайшвидше починають готувати проект реконструкції Центрального стадіону. ФЛАУ та мерія, як каже Гоцул, будуть разом просовувати цей проект через Фонд регіонального розвитку та інші інституції.

К-ПНУ є одним із лідерів на Веукраїнських універсіадах. І.Гоцул сказав, що у К-ПНУ є власний стадіон, який потребує реконструкції, і вони обговорили план дій, необхідний для її здійснення. 

- На мою думку, якщо всі сторони виконають свої ділянки роботи і по місту, і по університету, наступного року ми зможемо розпочати реконструкцію цих двох об’єктів» - сказав президент ФЛАУ Ігор Гоцул.

19-20 квітня в Кам’янці пройде Відкритий чемпіонат міста з легкої атлетики. Про його результати читайте в наступному номері «КлюЧа».


Теги: ФЛАУ

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.