Перейти на мобільну версію сайту


10.11.2017

ФІНІШУВАВ ЮВІЛЕЙНИЙ

Футбол Кузовенкова2 листопада в Кам’янці завершився традиційний, вже ювілейний 20-ий, дитячо-юнацький футбольний турнір пам’яті тренера та директора міської ДЮСШ Станіслава Кузовенкова. Ми вже повідомляли, що турнір проходив у 3-ох вікових групах. Боротьба видалася цікавою та запеклою.

Серед старших команд, гравців 2002-2003 р.н., грало 5 команд. Тут лідерство спочатку захопили кияни – футболісти київської ДЮСШ-17, тренера Дмитра Прокопця, який є вихованцем кам’янецького футболу. Проте під завісу чемпіонату вихованці кам’янецької ДЮСШ-2 – «Імпульс», все ж зуміли обійти киян і стали переможцями турніру серед старших команд. Кияни – другі, а слідом за ним розташувалися кам’янецький «Автосонік», друга команда ДЮСШ-17 та колектив Оринина.

У змаганні команд 2004-2005 р.н. достроково перемогли футболісти київської ДЮСШ-17, а місця за ними посіли кам’янецькі «Поділля» та «Форвард».

У турнірі молодших колективів, 2006-2007 р.н., достроково переможницею стала кам’янецька команда «Форвард», яка випередила два київські колективи – «Альпіну» та ДЮСШ-17. За ними розташувалися наш «Автосонік», команда Кіцмані та кам’янецькі «Імпульс» із «Поділлям».

Готували юних футболістів тренери ДЮСШ-2 Володимир Лукашевич, Віктор Залісний, Володимир Пташник та Олексій Муляр.

Теги: футбол, чемпіонат області

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.