Перейти на мобільну версію сайту


16.08.2019

ЕВОЛЮЦІЯ ФОРМУЄ КРАЩИХ

регбі1-3 серпня в Одесі на пляжі 14-ї станції Великого Фонтану відбувся міжнародний фестиваль пляжного регбі «Black Sea Rugby Cup».

Незважаючи на неймовірних масштабів зливи та ураган, які обрушились на Одесу в суботу, 3 серпня, третій за рахунком міжнародний фестиваль пляжного регбі все ж відбувся.

У чоловічій сітці брали участь дванадцять команд. Команду «Evolution Хмельницький» представляв студент факультету фізичної культури Кам’янець-Подільського національного університету ім.Івана Огієнка Владислав Рудов.

У запеклій боротьбі, здолавши дві команди з Молдови, збірну команду 14 фонтану, команду з Києва та у фіналі одеситів, команда «Evolution Хмельницький» посіла перше місце. А Владислав Рудов став кращим гравцем турніру.

Регбі-7. Міжнародний турнір
10 серпня у Польщі (Гданськ) відбувся Міжнародний турнір з регбі-7. У команді «Evolution Хмельницький» грав студент факультету фізичної культури КПНУ ім.І. Огієнка Владислав Рудов.

У запеклій боротьбі, здолавши команди міст Лодзь (Польща), Калінінграда (Росія), Вільнюса (Литва), Гданська (Польща) та у фіналі поступившись команді з Познані (Польща), команда «Evolution Хмельницький» посіла на турнірі друге місце.


Теги: міжнародний фестиваль пляжного регбі «Black Sea Rugby Cup»

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Почему стоит выбрать Всеукраинский банк спермы?
Полная конфиденциальность с первого обращения в клинику;
Консультация репродуктолога и узких специалистов на основании уже имеющихся исследований и новых показателей;
Обследование на высокоточном оборудовании согласно последним...
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.