Перейти на мобільну версію сайту


26.06.2015

ЕЛЕКТРОУГЛІ - ПАНІВЦІ - 8 ДІБ

Уявіть собі тисяча п’ятьсот кілометрів на велосипеді з міста Електроуглі (Росія) до наших Панівців подолав тридцятирічний Денис Мінахметов, аби провідати свою бабусю Лідію Макарівну Томчук. Він не побоявся воєнних подій на сході України і здійснив свою дитячу мрію - приїхати на велосипеді до бабусі. Як Дениса не відмовляли родичі та друзі, щоб він схаменувся і не їхав в Україну, він на це їм сказав, що прості українці, мандрівка велосипедомяк і прості росіяни абсолютно нормальні люди, не їдять дітей і не вбивають нікого.

Денис дуже добре, можливо, навіть краще корінних українців володіє українською мовою, хоча сам росіянин і на Україні бував лише на канікули у бабці.

Щоправда, на кордоні між Брянськом і Черніговим виникло якесь непорозуміння, в нього вимагали запрошення, незважаючи на те, що за правилами воно не потрібне. Тому молодий чоловік мусів подолати на своєму двоколісному зайвих 100 км і вже на іншому пропускному пункті жінка-прикордонник розчулилася історією, яку їй розповів Денис про дитячу мрію, і пропустила.

Отже вісім діб - і Денис постав перед очима бабусі. Від радощів вона не знала, що з нею робиться, бо увесь час, доки онук їхав, надто хвилювалася, тиск у неї аж зашкалював. Мандрівник ночував просто неба, погода дозволяла, харчувався в придорожних кафе.

Його вчинок схавалили дальнобійноки, які стояли в черзі на кордоні, вони ж були толерантними на його шляху.
Багато людей, які дізнавалися хто він і куди прямує, підтримували велосипедиста. Священик, який зустрів хлопця біля джерела, благословив його дорогу, а в Києві, коли він заблукав, його колега велокросмен допоміг вибратися на потрібну дорогу.

Наступний вояж Денис планує провести у Карпати, але вже із колегами по роботі. І він їх переконає, що сваряться політики, а простим людям ділити між собою немає чого.

Теги: мандрівка велосипедом

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.