Перейти на мобільну версію сайту


20.10.2017

ДЮСШ ГОТУВАТИМЕ ВАЖКОАТЛЕТІВ

Обласний турнір
Нещодавно в Кам’янці у СК «Епіцентр» пройшов Відкритий чемпіонат ДЮСШ-1, присвячений відкриттю у цій спортшколі відділення важкої атлетики.
На ньому успішно виступили юні кам’янецькі важкоатлети, які перемогли в багатьох вагових категоріях. Зокрема, Діана Данішевська (в/к 40 кг), Валерія Яковенко (в/к 44 кг), Оксана Новосад (в/к 48 кг), Діана Яковець (в/к 58 кг), Яна Романишина (в/к +63 кг), Артем Ляхоцький (в/к 38 кг), Влад Клімашевський (в/к 50 кг), Артем Олійник (в/к 77 кг) та Юрій Самсонюк (в/к +77 кг). У командному заліку перемогли кам’янчани, 2-ге місце посіла команда з Городка, а 3-тє – з Летави. Підготували юних важкоатлетів тренери Микола Мельник, Тетяна Хенцинська та Леонід Щербина.
Чемпіонат України
Нещодавно у Львові пройшов чемпіонат України з важкої атлетики. Кам’янчанин Андрій Остап’юк (в/к 105+ кг), піднявши у ривку 180 кг та у поштовху 215 кг, виборов 4-те місце. Його партнер, 17-річний Володимир Маслій, виступав у в/к 77 кг. Піднявши у ривку 123 кг, а в поштовху 156 кг, він посів 7-ме місце і виконав норматив майстра спорту України.
Підготував штангістів тренер Олександр Хомовський.

Теги: важка атлетика

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.