Перейти на мобільну версію сайту


14.06.2013

ДИТЯЧЕ СВЯТО «ДИВОГОНКА 2013»

Уже третій раз у Кам’янці-Подільському проводяться змагання «Дивогонка» для велосипедистів міста, віком від 2 до 15 років. Організаторами змагань вкотре стали національна скаутська організація «Пласт» та агенція пригод «Дивосвіт».
Цього року вони проводилися на мікрорайоні Жовтневий. Змагалися велосипедисти у трьох вікових категоріях: 2-6 років; 7-11 років; 12-15 років. У другій категорії окремо були змагання серед дівчаток та хлопців. Окрім цього, «Дивогонка» проводилася в два заїзди у загальному, та по одному - в Дитяче свято.JPGдодаткових колах.
 Загальний заїзд: у І категорії перемогу розділили Марк Андронов та Артур Нємцов, у ІІІ категорій - Радіон Чепурний та Любомир Шахуб. У ІІ категорії окремо визначено переможців серед дівчат: І місце - Дарина Кузь, ІІ - Олександра Пасічко, ІІІ - Тетяна Шевчук. Серед хлопців призові місця здобули: І місце – Самір Шахуб, ІІ – Ярослав Крилов та Андрій Рудик, ІІІ – Ілля Каленчук.
 Після загального заїзду додатково було проведено змагання на вправність. Призові місця серед дівчат розподілились наступним чином: І місце – Олександра Бубенко, ІІ – Аліна Касапчук, ІІІ – Дарина Кузь. Серед хлопців: І місце – Андрій Рудик, ІІ – Дмитро Пономаренко, ІІІ – Ярослав Крилов.
Переможці отримали призи від «Extrim Veloman», «Diawest» та партнерів змагань - станція юних туристів, «Буті4ок», «Триада», «Джміль», «EХmoto», «UnivestPrePress».


Теги: дивогонка, змагання

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.