15.03.2019

ДВОХ МАТЧІВ МАЛО, БУДЕ ТРЕТІЙ

м-Футбол Преміум«Біжуча лань» Кам’янець – «ДБК» Хмельницький – 5:4, 1:5. «Біжуча лань»: Образцов – Гонтар, Заковоротний/Заяць, Берест, Присяжний, Марчук, Дронь, Ільницький.

9-10 березня пройшли фінальні матчі серії плей-офф у 3-Дивізіоні Відкритої Хмельницької Преміум-ліги з футзалу. Кам’янецька «Біжуча лань» грала проти хмельницького «ДБК».

У першому суботньому матчі краще розпочали гру хмельничани, забивши два м’ячі – 0:2. Але «Лань» зусиллями Олександра Заковоротного та Артема Гонтара відновила рівновагу – 2:2. Та все ж третій гол «ДБК» дозволив хмельничанам піти на перерву, виграючи 3:2.

Але вирішальною в матчі стала перша половина 2-тайму. Спочатку Михайло Берест зрівнює рахунок – 3:3, Денис Присяжний виводить «Лань» вперед, а Даниїл Марчук доводить перевагу кам’янчн до 5:3. Попри те, що «ДБК», випустивши на поле 5-го польового гравця, забив свій четвертий м’яч, більше хмельничанам не вдалося.

Тож, у першому матчі перемогла «Лань» – 5:4.

У неділю наші відкрили рахунок. Це зробив М.Берест. Рахунок 1:0 на користь «Лані» тримався до 37-хвилини. Але за 3 хвилини до завершення матчу «ДБК» зрівнює рахунок – 1:1. Через 15 секунд хмельничани забивають другий гол, а ще через 30 секунд – третій – 3:1. Наші заграли із 5-им польовим і пропустили ще два м’ячі.

Тож, у другому матчі «Лань» поступається 1:5, і рахунок двох матчів – нічия 1:1. Вирішальний матч, який назве ім’я переможця 3-Дивізіону Преміум-ліги, повинен пройти в суботу 16 березня.

У таборі «Біжучої лані» вважають, що команда віддала багато сил та емоцій у першому поєдинку. Також непросто було витримати численні провокації суперників в обидвох матчах. Проте команда витримала найважче, і не в останню чергу завдяки добрій грі свого воротаря Андрія Образцова.