13.03.2020

ДВІ ВАЖЛИВІ ПЕРЕМОГИ

Баскетбол УВЛБК «ДіДіБао» Кам’янець – БК «Житомир» 85-69, 96-68
«ДіДіБао»:
Несущий (7-12), Полюляк (18-22), Харлампович (7-6), Бродюк (2-0), Лисяк (20-12), Гуменюк (12-9), Головинський (2-5), Конєв (17-30). Президент Андрій Бойко, тренер Микола Полюляк.
«Житомир»: Довідний (10-18), Марків (5-5), Дмитренко (3-0), Луговцов (8-8), Корчагін (0-4), Рихлюк (10-6), Стефанишин (10-7), Болоценко (17-7), Нейжмак (6-13). Тренер Юрій Горенков.

6-7 березня у матчах чемпіонату України з баскетболу в українській Вищій лізі кам’янецький БК «ДіДіБао» приймав одного із сусідів по турнірній таблиці – БК «Житомир». На виїзді наші перший матч виграли (74-83), а другий програли (89-84).

У поєдинку у п’ятницю, напруженою вийшла 1-чверть. Команди тримали одна одну на короткій очковій відстані. Закінчилася вона мінімальною перевагою гостей – 17-18. Щоправда, в наших, знову граючий тренер Микола Полюляк, вийшов на поле у середині 1-чверті. Наступна чверть стала її продовженням десь до хвилини 5-ї. При рахунку 28-28 «ДіДіБао» зумів довго не пропускати, закинувши при цьому 8 очок – 36-28. На велику перерву кам’янчани пішли, виграючи 16 очок – 44-28.

Попри відчайдушні спроби «Житомира» догнати кам’янчан, «ДіДіБао» зумів тримати гостей на безпечній відстані, закінчивши 3-чверть з рахунком 64-48. Так само й останній відрізок гри, в якому команди закріпили остаточний результат – перемога «ДіДіБао» – 85-69.

Сценарій суботнього матчу був дуже схожий на сценарій попереднього. Гості знову в 1 очко виграли 1-чверть – 23-24. Потім вони на рівних боролися першу половину 2-чверті – до рахунку 38-38, але згодом програли 6 очок. На велику перерву суперники пішли за переваги «ДіДіБао» – 44-40.

Баскетбол УВЛ-тПротягом 3-чверті відрив кам’ян­чан зростав – 51-42, 57-44, 62-46, завершивши її 22-очковою перевагою – 71-49. В останній чверті «ДіДіБао» довів своє домінування в рахунку до 28-очок – 96-68.

У першому матчі найкращу результативність у «ДіДіБао» продемонстрували Віталій Лисяк (20 очок) та Микола Полюляк (18), а в другому Анатолій Конєв (30) та М. Полюляк (22).

Граючий тренер «ДіДіБао» сказав, що двом перемогам команда завдячує доброю підготовкою перед іграми.