Перейти на мобільну версію сайту


26.04.2013

ДРУЗІ - НЕ СУПЕРНИКИ

Уже майже 4 роки займається спортивною акробатикою Владислав Грушенцов. У спорт юне дарування привели батьки. Тренує хлопчика тренер-викладач Олексій Захарчук. Як зізнається юний спортсмен, наставника обрав тому, що він розумно підходить до тренувального процесу.
«Він досвідчений тренер, я йому довіряю. Саме він допоможе реалізувати мої мрії», - візитка.JPGпереконаний Владислав.
Перший виступ маленького спортсмена відбувся в 2010 році, у спортзалі національного університету.
- Мені було лише сім років, - пригадує Владислав. - Під час змагань я намагався виконати все, що мені радив тренер. У результаті я посів ІІ місце за вимогами ІІІ юнацького розряду.
Не обійшлось за цей час і без спортивних досягнень. У 2011 році хлопчик здобув ІІ місце у стрибках на батуті. В 2012 році за програмою ІІ юнацького розряду він посів перше місце. А ще минулий рік запам’ятався тим, що у чоловічих групових вправах за програмою ІІ юнацького розряду Грушенцов посів І місце.
На запитання, чи має Владислав суперників, він відповідає: «Я намагаюся працювати так, щоб не мати суперників, щоб усі рівнялися на мене, мої досягнення. Це важко, проте реально. Не можу назвати суперниками хлопців, котрі ходять зі мною на тренування, оскільки це мої друзі».
Який спортсмен не мріє про високі результати? Прагне цього і Владислав Грушенцов, тож побажаємо йому успіху!

Теги: спортивна акробатика

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.