16.08.2019

ДРУЖБА ВИЙШЛА НЕПРОСТОЮ

Мотобол«Поділля-Мотор» Кам’янець – «Дружба» Мачухи – 1:6. «Поділля»: Кравчук (Руссу) – Заводовський, Мудрик, Касап, Янішин, Пастух, Новаковський, Дмитриченко, Вишневський. Нач. команди П. Відлацький. «Дружба»: Ткаченко, Крючков, Таран Ів., Кінаш, Білокінь, Мироненко, П’янов, Сергєєв, Перепилиця. Тренер і през. Алй. Таран.

У неділю 11 серпня на матч чемпіонату України з мотоболу до Кам’янця завітала «Дружба» з села Мачухи, Полтавської області. Ця команда вельми непроста. У минулорічному чемпіонаті «Дружба» зуміла посісти 2-ге місце. Дехто вважає боротьбу за медалі сповненою підводних течій. Та все ж, факт є фактом.

У цьогорічному розіграші Кубка України, який проходив у Кам’янці в травні, «Дружба» посіла останнє 4-те місце, програвши нашому «Поділлю-Мотору» 2:1. У домашньому матчі 1-кола «Дружба» взяла реванш у «Поділля-Мотору», обігравши кам’янчан 4:1.

У 1-періоді, якщо наші мали не реалізований вихід один на один з воротарем, то гості зуміли відкрити рахунок. Це зробив добре відомий нам Віктор П’янов, який у 2014 році виступав за «Поділля». Під кінець періоду добре зіграли воротарі. Наш Ярослав Кравчук відбив декілька ударів полтавчан, а воротар «Дружби» Анатолій Ткаченко витягнув з-під перекладини удар зі штрафного В’ячеслава Янішина.

Перевага гостей втілилася в 2-періоді в другий гол В. П’янова – 0:2. У кінці 2-періоду гостей виручив їхній воротар, відбивши удари Влада Мудрика та В. Янішина. Хоча на початку 3-періоду воротар «Поділля» Станіслав Руссу потягнув удар Івана Тарана, але прохід та удар цього гравця на 36-хвилині завершився третім голом гостей. Наші через 2 хвилини віддавали пас справа на дальній кут воротарської, але «замикання» Дениса Новаковського відбив воротар.

Мотобол-тПісля цього полтавчани влучили у перекладину, а як треба забивати знову показав В. П’янов. Пройшовши місцем лівого інсайда, він вдарив у ближній верхній кут. М’яч, ковзнувши по штанзі, влетів у ворота – 0:4.

Наші відповіли проходом із правого флангу в центр Владислава Мудрика, але сильний удар останнього знову відбив воротар гостей А. Ткаченко. А ще через 2 хвилини В. Янішин вийшов один на один, вдарив, але воротар «Дружби» у падінні відбив його удар, а Дмитро Дмитриченко добиваючи, вдарив вище воріт над лежачим воротарем.

В останній чверті І. Таран, забивши два м’ячі, довів перевагу «Дружби» до 0:6. Але на останній хвилині В. Янішин зі штрафного сильним ударом під перекладину ввігнав м’яч у ворота гостей.

Тож, перемога «Дружби» 1:6, і вона продовжує боротьбу за медалі першості. Тепер їй доведеться прийняти вдома вознесенський «Восход», а в останньому матчі вдома зіграти проти чемпіона «Ниви».

«Поділя-Мотор» свій останній матч чемпіонату-2019 зіграє 25 серпня (17:00) вдома проти «Колоса» Нові Санжари.
«Нива» Вишняки – «Колос» Нові Санжари 4:1.

Команда дякує за багаторічну підтримку благодійному фонду «МіСт» ім.Михайла Савенка та його засновнику Дмитру Савенку – киянину із кам’янецьким корінням.