25.10.2019

ДРУГА НІЧИЯ

Футбол область«Фортеця» Кам’янець – ФК «Хмельницький» – 1:1. «Фортеця»: Образцов (44. Мельник Мк.), Сахнюк, Барицький Ол., Лискун, Зюбрицький, Фамулевич, Танас, Соловей, Козак, Попіль, Штельмах. «Хмельницький»:  Котелба, Гуринович, Підкамінський, Фасуляк, Мейко, Підлісний, Мустафін, Самсонов, Божик, Умаров, Сікора. Запсний: Мізюк.

У суботу 19 жовтня за чудової погоди кам’янецька «Фортеця» проводила останній домашній матч чемпіонату області (ЧО) з футболу. Наші приймали ФК «Хмельницький».У 1-колі команди зіграли в нічию – 3:3, а в 2-му перемогли хмельничани – 2:0.

На 17-хвилині після вдалої триходівки наші вивели Олександра Танаса на побачення із воротарем. Його удар пройшов вище воріт. На 41-хвилині «Фортеця» заробила пенальті, але удар О. Танаса у лівий від себе кут взяв воротар хмельничан Володимир Котолба. На 44-хвилині через травму поле залишив наш воротар Андрій Образцов.

Футбол область-тНа 66-хвилині гості відкрили рахунок. Після проходу правим флангом і пасу в центр, із третього удару це зробив Станіслав Мізюк. Наші відігралися через 6 хвилин. Затяжну атаку вони завершили ударом у ліву від себе «дев’ятку» – 1:1. На 71-хвилині арбітр Костянтин Даценко за порушення вилучив хмельничанина Влада Мейка з поля, а на 75-хвилині за відкидання м’яча – Олексій Гуринович отримав 2-гу жовту.

У фортечників небезпечно бив повз ворота Ілля Штельмах. Згодом гості влучили в перекладину. Удар кам’янчан на 90+3 хвилині під перекладину потягнув воротар хмельничан В. Котелба.

Чемпіоном області став дунаєвецький «Епіцентр», а «срібло» виборов красилівський «Случ». Завершить ЧО «Фортеця» у Старокостянтинові матчем проти «Случа» в суботу.

«Случ» Красилів – «Случ» Старокостянтинів – 0:0.
ФК «Хмельницький» – «Епіцентр» Дунаївці – 0:6.