Перейти на мобільну версію сайту


06.12.2013

ДОПОМОГЛИ АТЛЕТАМ

Наше місто славетне своїми спортсменами, які своєю копіткою працею та спортивними досягненнями прославляють його на увесь світ. Борці, боксери, штангісти, футболісти, легкоатлети ставали переможцями змагань різних рівнів.
Аби досягти чогось, їм доводиться шліфувати свою майстерність. Одним для цього потрібно мало ЛІЩУК (1).jpgмісця й спортивного спорядження, іншим необхідні цілі стадіони, проте всім - досвідчені тренери. Мова нині про відому людину, заслуженого тренера України з легкої атлетики, доцента кафедри легкої атлетики з методикою викладання Василя Ліщука та його вихованців. На весь світ гриміли спортивні звитяги його підопічних - Івана Гешка, Василя Матвійчука та інших. Сьогодні під керівництвом Василя Володимировича тренуються відомі в країні спортсмени: Михайло Нижній (біг на короткі дистанції), Олександр Колодка (біг на середні й довгі дистанції). Та, на жаль, у них немає гідних умов для тренування.
- У місті існує нагальна потреба в будівництві легкоатлетичного манежу чи стадіону, - каже Василь Ліщук, - або хоча би створення елементарних умов для тренувальної і змагальної діяльності спортсменів.
Упродовж багатьох років спортсмени і тренер виходили із ситуації як могли, а от нещодавно одну з проблем допомогли вирішити народеп Володимир Мельниченко та радник міського голови з питань спорту та ЖКХ Сергій Кротік. На центральному стадіоні ім. Г. Тонкочеєва вони допомогли відремонтувати місце для стрибків у довжину з розбігу (стрибкову яму з піском та тирсою). Також було створено спеціальні тренувальні умови для підготовки бігунів на короткі й середні дистанції. Відтепер тут на достойному рівні проводитимуться змагання місцевого та обласного рівнів.

Теги: Василь Ліщук, легка атлетика

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.