18.05.2018

«ДІДІБАО» ЗДОБУВАЄ БРОНЗУ ПЛ

«ДіДіБао»:
Неволін (5-14), Полюляк (23-20), Чорнобай (0-Н), Головатюк (0-Н), Калиніченко (7-5), Бойко (5-0), Бородюк (4-Н), Кушманцев (25-27), Забєлін (10-0), Головинський (7-4), Станішевський (11-9), Коломієць (Н-8). Тренер Микола Полюляк, президент Андрій Бойко.
«Миколаїв-2»:
Мироненко (3-0), Демидов (0-7), Шепіль (13-16), Галенко (11-13), Мальцнв (5-4), Осіпов (4-5), Бандюк (1-0), Коровін (15-16), Гуржій (24-12). Тренер Дмитро Шиманський.

У п’ятницю та в неділю, 11-13 травня, пройшли матчі за 3-тє місце в Українській баскетбольній Першій лізі. Кам’янецький БК «ДіДіБао» грав у цьому протистоянні проти БК «Миколаїв-2». Миколаїв – таке місто, яке має свою команду в кожній українській баскетбольній лізі – у Супер-лізі, Вищій лізі та у Першій Українській лізі.

Перший матч команди грали в Кам’янці.

Перші дві чверті команди грали в невисокому темпі, рівній боротьбі й було чимало помилок в обох команд. Рахунок був переважно рівний – 2:0, 3:4, 6:6, 8:8, 11:9, 13:13, але під завершення чверті миколаївці отримали невелику перевагу в рахунку – 16:20. У 2-чверті ситуація не змінилася, й гості продовжили тримати невеличку перевагу в рахунку при низькому темпі гри – 18:23, 23:27, 30:37 і завершили її 7-очковою перевагою – 34:41.

Натомість, у 3-чверті вболівальники побачили звичне «ДіДіБао» – швидке й технічне, яке почало спочатку зрівнювати рахунок – 38:41, 41:43, а потім й нарощувати свою перевагу – 48:44, 50:47, 54:50, 60:54 й завершило 3-чверть зі своєю перевагою – 65:56. У завершальній чверті наші зробили вельми переконливий ривок вперед – 72:58, 77:60, 83:62 (у середині чверті), 89:67 і завершили перший матч за бронзу із переконливою перевагою в 21-очко – 97:76.

При цьому в наших, крім організації атак з боку граючого тренера Миколи Полюляка та Дмитра Неволіна, глядачі побачили хорошу результативність Геннадія Кушманцева. Як сказав після гри тренер гостей Дмитро Шиманський, спочатку їхній команді ставилося завдання вийти до плей-офф чемпіонату, потім ввійти в шістку, але, як відомо, апетит приходить під час їжі, тож тепер стоїть завдання виграти медалі.

Баскетбол УПЛГраючий тренер Микола Полюляк сказав: «У чемпіонаті була тривала пауза, втрачався ігровий ритм, тому потрібно було його повернути. Допомогла серйозна розмова в перерві».
У другому поєдинку в Миколаєві господарі поля не мали куди відступати і виграли 1-чверть матчу – 18:17, але в 2-чверть уже таку ж мінімальну, 1-очкову перевагу мали кам’янчани (28:29), і тому команди пішли на велику перерву за нічийного рахунку 46:46. Далі матч повторив кам’янецький сценарій, коли БК «ДіДіБао» почав вперто і послідовно нарощувати свою перевагу, завершивши передостанню чверть зі перевагою у 8 очок – 58:66. В останній чверті наші довели свою перевагу в рахунку до 14 очок, вигравши й другий «бронзовий» матч проти БК «Миколаїв-2» – 73:87.

Тож, вперше в історії кам’янець­кого баскетболу клуб нашого міста «ДіДіБао» виграє бронзові нагороди Української баскетбольної Першої ліги.

Граючий тренер БК «ДіДіБао» сказав: «Ми довго розкачувалися. Хай ми не були впевнені, але знали, що можемо виграти». Крім того, Миколу Полюляка визнано кращим гравцем в Українській Першій лізі сезону 2017-2018 років.

Чемпіоном Української ПЛ став «Старий Луцьк», який двічі обіграв «Вінницьких Зубрів» – 89:66, 86:73.

Редакція газети «КЛЮЧ» приєднується до привітань БК «ДіДіБао». Бажаємо не зупинятися на досягнутому й мати ще більший успіх у наступному сезоні!