24.01.2020

«ДІДІБАО» ДІЛИТЬ ОЧКИ З ЛІДЕРОМ

Баскетбол УВЛ«ДіДіБао» Кам’янець – БК «Тернопіль-ТНЕУ» 94-101; 91-82
«ДіДіБао»:
Несущий (2-2), Вінтоняк (16-18), Неволін (3-7), Полюляк (24-21), Харлампович (13-4), Гарбарчук (0-н), Лисяк (2-4), Гуменюк (12-8), Головинський (4-0), Конєв (18-27). Президент Андрій Бойко, тренер Микола Полюляк.
«Тернопіль»:
Кісільчук (13-12), Биков (10-0), Буренко (4-4), Співак (3-3), Шиманський (7-0), Найко (16-15), Рижов (12-13), Бречко (8-8), Нікітін (16-16), Загорулько (2-н), Ворник (10-11). Тренер Дмитро Забірченко.

18-19 січня відбулися матчі чергового 10-туру чемпіонату України з баскетболу в Українській Вищій лізі. Кам’янецький БК «ДіДіБао» приймав вдома лідера групи-2 (Захід) – БК «Тернопіль-ТНЕУ». Із 16 матчів 1-кола тернополяни виграли 14. Схоже, що команда мітить у Супер-лігу. Тому й не дивно, що в Кам’янець гості їхали по 2 перемоги. Як виявилося, у наших з цього приводу були свої думки та ідеї. До того ж в них з’явився новий гравець – Микола Несущий. Він грав за львівську «Галичину» (д), київські «Пульсар» та «Self made», «Коростень» та «Новомосковськ».

Баскетбол УВЛ-1В суботньому матчі «ДіДіБао» виграв 1-чверть 25-23. Проте, протягом 2-чверті гості зробили великий стрибок вперед (19-33), яким не лише ліквідували 2-очкове відставання, а й повели в рахунку в 12 очок – 44-56. 3-чверть стала продовженням цієї тенденції й гості наростили свою перевагу до 62-79. У найкритичніший час, коли у середині останньої чверті наші програвали 20 очок – 70-90, мабуть навряд чи хтось сумнівався що інтрига вмерла. Але саме в цей момент Анатолій Конєв закидає «трояка», потім після проходу закидає 2-очковий, а потім 2 штрафні. «Трояка» закидає Микола Полюляк, а найцікавіше – 3 «трояки» підряд закидає Євген Харлампович. Але й декілька влучних кидків роблять тернополяни. Тож, за 1 хвилину і 55 секунд до завершення матчу наші програють 92-98.

Та все ж, лідер зумів втримати свою перемогу – 94-101.

У недільному матчі, коли наші виграли 1-чверть 21-18, склалося враження, що команди розігрують гру за вчорашнім сценарієм. Але результативна гра А. Конєва, Віталія Вінтоняка, «трояк» від Дмитра Неволіна й доволі непогана гра в захисті, коли суперник додав собі лише 14 очок дає змогу кам’янчанам піти на велику перерву за 15-очкової переваги – 47-32.

Баскетбол УВЛ-тНа відміну від суботнього матчу, в неділю в тернопільських фанів був барабан. Навіть трохи більший, ніж у кам’янецьких, але у 3-чверті він мало чим допоміг лідеру. У гостей закидають Євген Ворник, Максим Нікітін, а в наших крім вже зазначених ще й Роман Гуменюк – 71-57.

В останній чверті ціною немалих зусиль лідер скорочує відставання до 79-71, а за 1:35 до кінця гри до 85-80. Наші беруть тайм-аут, після якого А. Конєв закидає штрафний, а М. Полюляк 2-очковий – 88-80. «Тернопіль» закидає 2-очковий, залишається 42 секунди, гості атакують, але наші перехоплюють м’яч, отримують 2 штрафні, з яких Д. Неволін закидає 1 – 91-82 і залишається 21 секунда. Це – перемога!

Тож 3-ї поразки в чемпіонаті лідер зазнає в Кам’янці від «ДіДіБао» – 91-82.

Наступну пару матчів «ДіДіБао» зіграє 25-26 січня на виїзді проти «Старого Луцька».

Після гри граючий тренер «ДіДіБао» Микола Полюляк зазначив: «Вчора ми провалили 2-у і 3-ю чверті і наздогнати не змогли. Сьогодні ми добре захищалися й за 1-2-чверті пропустили тільки 32 очки (вчора 66). За обидві гри ми закинули в першій 94 очки, а в другій – 91, тобто приблизно – однаково. У першій грі ми пропустили 101 очко, а сьогодні – 82. Сьогодні хлопці – молодці. Запорукою сьогоднішнього успіху стала добра гра в захисті».