Перейти на мобільну версію сайту


22.01.2016

ДАНИЛО СТАСЮК: «ДЯКУЮ ВСІМ ХТО ДОПОМАГАЄ МЕНІ»

Загальновідомо, що нелегким є шлях на спортивний Олімп, адже він вимагає важкої щоденної праці на тренуваннях і від спортсменів, і від тренерів. Та й здобутки приходять не одразу, а лише після декількох років такої праці. Приємно, що вихованець кам’янецької школи вільної боротьби Данило Стасюк, який зараз навчається у львівському УФК, приніс нашому місту та своєму УФК золоту медаль на чемпіонаті України серед кадетів до 15 років у в/к до 100 кг.

Користуючись нагодою, ми поставили Данилові декілька запитань:

- Як ти розпочав свій шлях у вільну боротьбу?

- У спортшколу мене привів тато. Спочатку перші роки тренування давалися важкувато. Легше стало, коли я виборов перші медалі. Пам’ятаю – в Кам’янці на чемпіонаті міста.

- Твій перший гучний успіх - це, мабуть, нещодавня перемога на чемпіонаті України серед кадетів?

- Так, це була нелегка, але вагома для мене перемога в жовтні минулого року в Броварах. Тоді на шляху до золота мені вдалося перемогти всіх чотирьох вельми сильних суперників і стати чемпіоном України серед кадетів. Я вдячний всім, хто допомагав мені в досягненні цього успіху – тренерам, батькам, партнерам. Також хочу подякувати за допомогу меру міста Михайлу Сімашкевичу. Допомога цих людей зараз сприяє мені в підготовці до важливого чемпіонату України серед борців 1999 р.н., який водночас буде відбірковим до чемпіонату Європи. Зі свого боку намагатимуся виступити якомога краще.

Теги: вільна боротьба, Данило Стасюк

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.