18.01.2019

ЧИМ ВАЖЧА ПЕРЕМОГА, ТИМ ЖАДАНІША

м-Футбол дітиНаскільки емоційним є дитячий футбол пересвідчилися ті, хто дивився в середу 16 січня матч чемпіонату України з футзалу серед дитячих команд U-13 між кам’янецькою дитячою «Фортецею» та чернівецькою «Освітою».

Гості відкрили рахунок, але наші відповіли влучними ударами Максима Ганика та Захара Хамелюка – 2:1. Але чернівчани відіграли 1 гол і за нічийного рахунку 2:2 команди пішли на перерву.

На початку 2-тайму гості забивають 2 м’ячі і виходять вперед – 2:4. Але «фортечники» посилюють натиск і Спочатку З. Хамелюк, а поті Ілля Теплюк поновлюють рівновагу – 4:4. Не минає й хвилини, як Максим Тиж уже виводить кам’янчан вперед – 5:4. Але «Освіта» знову зрівнює рахунок – 5:5. Та гості заробляють 6-ий фол. і З. Хамелюк ударом у дев’ятку з 10-метрового виводить «Фортецю» вперед, а на останній хвилині Дмитро Тимощук завершує швидку комбінацію кам’янчан – 7:5.

За декілька секунд чернівчани забивають 6-ий м’яч, але час поєдинку минає. Тож, важка й заслужена перемога «Фортеці» – 7:6.