Баскетбол«ДіДіБао» Кам’янець – «Маріуполь-2» – 103:72.
«ДіДіБао» – «Політехнік-2» Харків – 130:76.
«ДіДіБао» – «Вінницькі зубри» – 59:84.
«ДіДіБао»:
Неволін (14‑21‑13), Полюляк (23‑43‑12), Головинський (7‑11‑2), Конєв (12‑20‑Н), Лисяк (19‑0‑15), Бойко (Н‑Н‑0), Коломієць (13‑12‑Н), Вінтоняк (15‑17‑15), Головатюк (0‑4‑0), Бродюк (0‑0‑0), Дудчак (0‑2‑2). Тренер Микола Полюляк, президент Андрій Бойко.

5-7 квітня в Кам’янці у ДЮСШ-1 пройшли матчі 2-кола чвертьфінальної групи В чемпіонату України з баскетболу в Українській Першій лізі. Після виграних усіх трьох матчів у 1-колі в Харкові, кам’янецький БК «ДіДіБао» не без підстав розраховував на вихід із групи. Для цього треба було взяти в групі лише 1-ше місце.

Уже в п’ятницю в 1-турі «Вінницькі зубри» взяли реванш у харківського «Політехніка-2» за поразку в Харкові – 88:66. Потім на поле вийшли «ДіДіБао» та «Маріуполь-2», які одночасно є дублем команди Вищої ліги. Наші одразу взялися за справу. Проте суперники намагалися не відпускати кам’янчан у великий очковий відрив. Тому 1-чверть наші виграли в 5 очок – 26:21. Проте в 2-чверті різниця в класі стає дедалі більш очевидною, і на велику перерву кам’янчани йдуть, виграючи вже 16 очок – 52:36. У 3-чверті наші доводять свою перевагу до 79:55, а в 4-чверті та в матчі в цілому до 31-очкової переваги – 103:72.

Баскетбол-1У 2-турі «Вінницькі зубри» переграли «Маріуполь-2» – 101:87. Тепер, якщо «ДіДіБао» переможе «Політехніку-2», то достроково за тур до закінчення групового етапу гарантує собі 1-ше місце й вихід у півфінал. Мабуть, тому наші грали не тільки швидкісно й технічно, а й можна сказати, натхненно. Височенні швидкості вже в 1-чверті принесли кам’янчанам перевагу в 19 очок – 39:20, а в 2-чверті в 25 очок – 62:37. «ДіДіБао» грав на одному диханні. У гравців виходило майже все – і різноманітні атаки, багатоходівки, розрізні паси, і 3-очкові кидки. Один лише граючий тренер Микола Полюляк заробив 10 «трояків». Тож, не дивно, що 3-чверть наші завершили, виграючи 95:52. Навіть попри те, що в завершальній чверті в кам’янчан грали не лише досвідчені баскетболісти, а й молоді місцеві гравці – Олександр Головатюк, Давид Дудчак, Віталій Бродюк, команда здобула перемогу. Під оплески та скандування трибун «Молодці!» «ДіДіБао» обігрує харків’ян з перевагою в 54 очки – 130:76 – і виходить до півфіналу. Мабуть, це найкращий матч «ДіДіБао» в сезоні!

Наступного дня в неділю в останній грі проти «Вінницьких зубрів» наші виглядали зовсім по-іншому. Вони почали гру в не найкращому бойовому складі. На полі одразу з’явилися і молодий Віталій Бродюк, і граючий президент «ДіДіБао» Андрій Бойко. Потім грали й О. Головатюк, і Д. Дудчак. Хоча злі язики говорили, що команда вже святкувала вихід до півфіналу. Перші хвилини ще тривала рівна боротьба – 5:4, 7:7, а потім вінничани пішли в очковий відрив, вигравши 1-чверть – 17:32. На велику перерву наші пішли програючи 26:52, а після 3-чверті – 41:69. Остаточний результат – перемога «Зубрів» – 59:84, яка приносить їм хіба лише моральне задоволення і 2-ге місце в групі.

Баскетбол-тТренер «ДіДібао» Микола Полюляк сказав: «Наша перемога в групі заслужена. Ми демонстрували командну гру. Наші комбінації награні в попередніх матчах. В останній грі не грали 4 гравці. Ми дали зіграти молоді, хоча можливо недолаштувалися».

Президент «ДіДіБао» Андрій Бойко додав: «Завдання «ДіДіБао» – вийти у фінал. У минулому сезоні ми перемогли «Металург» у чвертьфіналі (90:85, 87:94, 90:77 – прим. Ред.). У якому стані суперник зараз, важко сказати».

У першому півфінальному матчі в суботу 13 квітня о 17-00 «ДіДіБао» прийматиме запорізький «Металург», а 17 квітня гратиме в Запоріжжі. Для виходу до фіналу потрібно виграти 2 матчі.

Теги: баскетбол УПЛ, 2-коло чвертьфінальної групи В, чемпіонат України