Перейти на мобільну версію сайту


30.08.2013

ЧЕМПІОНОК ПРИВІТАВ ПРЕМ’ЄР

19 серпня Прем’єр-міністр України Микола Азаров зустрівся з українськими фехтувальницями - чемпіонками світу, яким вручив урядові нагороди. Нагадаємо, чемпіонат світу з фехтування проходив з 5 по 13 серпня в місті Будапешт.
Серед спортивних знаменитостей була і студентка факультету фізичної культури Кам’янець-Подільського національного університету ім.І. Огієнка, майстер спорту України міжнародного класу Аліна Комащук.
У фіналі наша Аліна стала чемпіонкою світу з фехтування в командній першості шаблісток. візитка.jpg
2013 рік для 20-річної спортсменки більш ніж успішний. Окрім того, що в квітні цього року шаблістка з Нетішина здобула золоту медаль юніорського чемпіонату світу, що проходив у хорватському місті Пореч, вона ще й разом із Ольгою Харлан, Галиною Пундик та Оленою Вороніною стали чемпіонками світу з фехтування.
До речі, Аліна Комащук не просто вважає Ольгу Харлан суперницею, яку їй все ж таки вдалося перемогти, вона хоче бути такою ж, як і її колега по шпазі: «Хочу бути такою, як вона – впертою, впевненою у власних силах на доріжці і напрочуд доброю та веселою в житті. Оля ніколи не опускає рук. Що б не сталося, завжди бореться до кінця».
Після виснажливих тренувань єдиним бажанням Аліни є гарний сон, а ще уроки англійською, за які береться з такою ж наполегливістю, як і за шпагу.

Теги: Аліна Комащук

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.